Loading...
btc
BTC
-0.1%
Bitcoin
63.728,95 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.080,89 USDT
bch
BCH
-0.77%
Bitcoin Cash
483,07 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.27%
Litecoin
79,73 USDT
bnb
BNB
0.34%
Binance Coin
539,45 USDT
sol
SOL
-0.37%
Solana
135,72 USDT
avax
AVAX
-0.79%
Avalanche
34,49 USDT
ada
ADA
-0.65%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.47%
Poladot
6,67 USDT
doge
DOGE
-0.46%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.17%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte Coinmarketcap kullanıcıların kısa vadeli Cardano (ADA) tahmini

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Voltaire dönemi ile ilgili kritik açıklamalarda bulunurken Coinmarketcap kullanıcı anketindeki kısa vadeli ADA tahmini açıklandı. Detaylar ve ADA’ya ilişkin teknik veriler yazımızda.

İşte Coinmarketcap kullanıcıların kısa vadeli Cardano (ADA) tahmini

Cardano, 27 Eylül 2022’de beşinci yılını geride bıraktı. PoS mekanizmasını kullanan ağ bu sürede ekosistemin önemli parçalarından biri oldu. Ağın CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun yol haritasına ilişkin önemli bilgiler paylaştı.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Geçtiğimiz günlerde önemli bir güncelleme olan Vasil’i başarılı şekilde uygulayan Cardano, yeni döneminde gelişime odaklanacak.

Bu dönemde Cardano’nun yol haritasındaki son aşama olan Voltaire dönemine girilecek. Ağda, ekosistemdeki kullanıcıların performansını ve genel deneyimini geliştirmek için her zaman devam eden çalışmalar oluyor. Kripto ekosistemi oldukça dinamik bir yapıda ve yapılan bir güncellemenin ardından hemen yeni çalışmalar başlıyor. Hoskinson, ağın yeni bir çağa girdiğini açıkladı.

cardano

 

Ünlü CEO, kişisel Twitter sayfasından yaptığı açıklamada Cardano’nun öncülük edeceği bu yeni dönemde rakiplerine yol göstereceğini belirtti.

“Voltaire Çağı yakında bir ekosistem olarak karşımıza çıkacak. Milyonlarca Cardano kullanıcısının ve geliştiricisinin gücünün kilidini açacak. Ayrıca, bir kez daha, sektörün geri kalanına, tıpkı Stake’de yaptığımız gibi, merkezi olmayan yönetimin nasıl yapılacağını gösterecek.”

Cardano için bu yeni dönem, adını tarihteki bir başka önemli şahsiyetten alıyor. Voltaire, Voltaire, bir Fransız Aydınlanma yazarı, filozofu ve tarihçisi olan François-Marie Arouet’nin müstear adıdır.

Cardano cephesinde yaşanan gelişmeler kullanıcıların ve ADA yatırımcılarının beklentilerini de yükseltiyor.  Coinmarketcap’taki tahmin anketinde 10.000’den fazla kullanıcı Cardano’nun fiyat tahmini için oy kullandı ve ADA’nın önümüzdeki ay %37 değer kazanacağını öngördü.

ADA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,4223 dolardan işlem görüyor. Cardano, 14,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile ekosistemin en değerli varlıkları sıralamasında 8’inci sırada.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.