İşte Coinbase’de listelenecek son NFT projesi!

Coinbase nft
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase yeni bir NFT projesini listeleme yol haritasına dahil etti. Detaylar haberimizde.

İşte Coinbase’de listelenecek son NFT projesi!

Dünyanın işlem hacmi, bakımından en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, altcoinleri listelemeden önce bir yol haritası oluşturuyor ve listeleyebileceği kripto paraları açıklıyor.  Coinbase’in listeleme haberleri piyasa aktörleri tarafından merakla takip ediliyor.

Coinbase, listeleme yol haritasına bir değiştirilemez token (NFT) oyun projesi altcoini eklediğini açıkladı. Coinbase müşterileri yakında DApp (merkezi olmayan uygulama) inkübatörü olan Vulcan Forged’in (PYR) proje tokenini alıp satmaya başlayabilir. Proje, 10’dan fazla oyuna, topluluğunda 20.000’den fazla üyeye sahip. Ayrıca NFT pazar hacminde ilk beşte olduğunu ifade ediyor.

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınıp satılır?

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, 2022 yılının başında listeleme politikalarına yönelik yaptığı açıklamada borsanın,  şirketin standartlarını karşıladığı sürece mümkün olduğunca çok sayıda kripto varlığını listelemeyi hedeflediğini belirtmişti. Bu hedef doğrultusunda Coinbase alım satım listesine yeni altcoinler eklediği gibi listelemeden önceki yol haritasını da açıklıyor.

coinbase

 

İlgili: NFT nedir, geleceği nasıl?


PYR, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre  3,02 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 256. sıradaki kripto varlık, son 24 saatte %9’den fazla değer kaybı gördü. Son yedi günde ise kripto para piyasasının genel eğilimi ile paralel olarak %40’dan fazla değer kaybetti. PYR ayrıca geçen yılın  aralık ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.24 dolardan yaklaşık %93 düştü.

Vulcan Forged (PYR) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

 

coinbase altcoin

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte Coinbase’de listelenecek son NFT projesi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.