1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte, Bitcoin ve Solana’dan fazla kazandıran kripto para!

İşte, Bitcoin ve Solana’dan fazla kazandıran kripto para!

İşte, Bitcoin ve Solana’dan fazla kazandıran kripto para!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası genel olarak boğa bir durum sergiliyor. Bitcoin ve Solana gibi büyük değerli coinler dışında bazı kripto paralar önemli ölçüde yükselişleri ile dikkat çekiyor. Böyle coinlerden biri bu hafta yüzde 70 değer kazandı.


İşte, Bitcoin ve Solana’dan fazla kazandıran kripto para!

OKB (OKB) fiyatı son birkaç günde inanılmaz bir performans sergiledi. Hatta bazı açılardan Bitcoin ve Solana’dan bile daha fazla kazandırdı yatırımcısına.

OKB’de yüzde 70 yükseliş

OKB fiyatı bu hafta yüzde 70 yükseldi. Birkaç gün önce 16 dolar tabanından yükselişe geçen altcoin, bugün 29.09 dolarda yeni bir aylık zirve kaydetti.

OKB/USD 1 gün grafiği, son günlerdeki büyük mumlarla yapılan ralliyi daha iyi gösteriyor. Ayrıca öyle görünüyor ki kripto para şu an zirve sonrası düzeltmesi yapıyor. Önceki gün de benzer bir düzeltmeden sonra yeniden yükselişe geçmişti. Bu açıdan bu rallinin devam etmesi beklenebilir.

Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi hem MACD hem de RSI indikatörü hala boğalardan yana ve kripto para kısa bir düzeltmeden sonra ralliye devam edebilir.

İşte, Bitcoin ve Solana'dan fazla kazandıran kripto para!

OKB/USD 1 gün grafiği Kaynak: TradingView

Bu grafik ayrıca şunu gösteriyor. OKB fiyatı kısa süre önce boğa bir formasyon olan “Golden Cross” yaşadı.

Hareketli ortalama 50 MA, hem 100 MA hem de 200 MA’nın üzerinde geçerek hızlı bir yükseliş kaydetti.

İlgili – OKB fiyat tahmini: 2021-2025

OKB (OKB) nedir?

OKB, OK Blockchain Vakfı ve Malta kripto para borsası OKEx tarafından çıkarılan bir kripto para. OKEx, dünyanın en büyük borsalarından biri ve şu an dünyada likidite açısından üçüncü, işlem hacmine göre ise dördüncü en büyük kripto işlem platformu.

OKB ise OKEx’in kullanım tokeni. Bu tokene sahip borsa kullanıcıları platformda çeşitli özel işlevlere sahip oluyorlar. OKB ile işlem ücretleri hesaplanarak ödenebiliyor. Ayrıca platformdaki yönetim olaylarında oy vermek için de kullanılıyor. Bunlara ilave olarak elinizde OKB tutarak ödüller elde ediyorsunuz.

İlgili – OKB coin nedir? Karlı bir yatırım olabilir mi?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: