1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte balinaların hedefindeki altcoin! Rekor seviyede birikim yapılıyor

İşte balinaların hedefindeki altcoin! Rekor seviyede birikim yapılıyor

İşte balinaların hedefindeki altcoin! Rekor seviyede birikim yapılıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında hareketleri geniş kitleler tarafından takip edilen balinaların hedefindeki altcoin hangisi? Rekor seviyede birikim yapılıyor. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

İşte balinaların hedefindeki altcoin! Rekor seviyede birikim yapılıyor

Kripto para piyasasında yeni bir konsolidasyon döneminden geçiyoruz. Piyasa durgunluk içerisinde. Lider kripto para birimi Bitcoin, 16.000 dolar ile 17.000 dolar arasında dalgalanıyor. Bu durum altcoinlerin hareketini de etkiliyor.

Piyasa bu durgunluk döneminin içerisinde iken büyük balina hesaplar büyük miktarda Ripple (XRP) biriktirmeye devam ediyor. Kripto analitik firması Santiment’e göre, 1 ila 10 milyon arasında XRP tutan balina hesaplar şu anda toplam XRP arzının %7,23’ünü elinde tutuyor ve bu, tüm zamanların en yüksek seviyesi.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Balinaların büyüyen ilgisi Ripple (XRP)’nin gelecekte yükseliş beklentisinin olduğunu gösteriyor. Piyasadaki birçok aktör bu devasa balinaların birikim hareketlerini dikkatle takip ediyor. Santiment, balina sayısının da arttığına dikkat çekiyor. Kripto analiz firmasına göre Ripple balinalarının sayısı da 1.167’ye ulaştı. Bu da bir rekoru oluşturdu.

ripple

Santiment, “en etkili” tüccarların 100.000 ila 10 milyon dolar değerinde belirli bir kripto varlığını tutma eğiliminde olduğunu söylüyor.

“Elbette, herhangi bir varlığın hareket kapasitesini etkilemek için bir balinanın elinde ne kadar kripto para olması gerektiğini gösteren bir bilimsel veri yoktur. Ancak genel olarak, Bitcoin veya Ethereum gibi büyük piyasa değerleri haricinde, neredeyse tüm varlıkların en etkili tüccarları, o kripto parada 100.000 ila 10.000.000 ABD doları eşdeğerini tutar. Daha azına sahip herhangi bir adres, genellikle büyük alım veya satımlarda piyasaları önemli ölçüde hareket ettirmek için yeterli sermayeye sahip değildir.”

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,34 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: