Loading...
btc
BTC
1.52%
Bitcoin
64.786,88 USDT
eth
ETH
3.44%
Ethereum
3.161,64 USDT
bch
BCH
9.2%
Bitcoin Cash
520,46 USDT
xrp
XRP
5.3%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
5.75%
Litecoin
85,50 USDT
bnb
BNB
3.43%
Binance Coin
572,97 USDT
sol
SOL
6.46%
Solana
151,70 USDT
avax
AVAX
10.19%
Avalanche
38,19 USDT
ada
ADA
8.49%
Cardano
0,51 USDT
dot
DOT
8.68%
Poladot
7,26 USDT
doge
DOGE
4.44%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
12.63%
Shiba Inu
0,00 USDT

İslamic Coin (ISLM): 2022 yılının büyük başarısı

İsmalic coin (ISLM): 2022 yılının büyük başarısı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ayı piyasasında parlayan yıldır olarak görülen İslami coine rekor yatırım geldi. Farklı bir vizyonla yola çıkan “Islamic Coin” ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Islamic Coin’den rekor: Ayı piyasasında 200 milyon dolar yatırım çekti

Ayı piyasası aktif bir şekilde devam ediyor. Ancak bir kripto para tüm zorluklara meydan okuyarak özel satış sırasında yatırımcılardan 200 milyon dolar toplandı. Böylece 2022 yılının en büyük başarısına imza attı. Öyle görünüyor ki bu coine yatırım yanan büyük oyuncular, İslami Coini (Islamic Coin) güvenli liman olarak görüyor. Bu yeni coinin özel satışı devam ediyor ve sadece iki haftada bu kadar yüklü yatırım çekmeyi başardı.

İslamic Coin’e (ISLM) bu kadar büyük destek olmasının başlıca sebebi, topluluğuna katkı sağlayan bir kripto para olarak görülmesi. Bu coinin potansiyel topluluğu 2 milyar kişi olabilir.

İslamic Coin’in piyasaya sürdüğü coinlerin yüzde 10’unu hayır işlerine bağışlayacağı bildiriliyor. Bu coinin başlıca özellikleri olarak merkezsiz yapısı, etik felsefesi ve sürdürülebilir yaklaşımı geliyor. Ayrıca dikkat çeken bir yönetim kurulu da var.

Islamic Coin yönetiminde kimler var?

Islamic Coin’in yönetiminde dikkat çeken isimlar var. Bunları şöyle sıralayabiliriz: Abu Dabi Yatırım Otoritesi ve Khamis Buharoon Al Shamsi’deki 600 milyar dolarlık portföyün eski yöneticisi ve eski BAE Merkez Bankası Bankalar Teftiş Ekibi Başkanı Peter Rafferty. Listedeki bir diğer önemli isim daha önce Lloyds, HSBC ve Ripple’da danışman olarak çalışan ve İngiltere Kripto Para Derneği’nin Kurucu Üyesi olan Anish Mohammed. 45 yıllık İslami finans ve sigorta sektörleri emektarı, Emaar Properties’in kurucu üyesi ve dünyanın ilk tam teşekküllü İslam Bankası olan Abu Dhabi İslam Bankası’nın kilit kişiliği olan Hussein Al Meeza da var bu listede.

İsviçre Zug merkezli ekibin vizyonu yeterince basit ve doğası gereği sürdürülebilir: dünyayı kelimelerden ziyade eylemlerle daha iyi bir yer yapan bir şey inşa etmek ve pazar ne olursa olsun topluluğunu doğrudan desteklemek.

Bu arada İslamic Coin’in artık İslami finans kurallarına uygun olduğunu gösteren ilgili fetvasının da alındığı bildiriliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.