1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ava Labs CEO’sundan AVAX yatırımcılarını yakından ilgilendiren müjde!

Ava Labs CEO’sundan AVAX yatırımcılarını yakından ilgilendiren müjde!

Ava Labs CEO’sundan AVAX yatırımcılarını yakından ilgilendiren müjde!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum’un en önemli rakiplerinden biri olan akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın arkasındaki güç olan Ava Labs’ın CEO’su John Wu, AVAX yatırımcılarını yakından ilgilendiren açıklamalar yaptı. Detaylar haberimizde.

Ava Labs CEO’sundan AVAX yatırımcılarını yakından ilgilendiren müjde!

Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta elde ettiği getirileri silmek üzere. Piyasa tablosun kırmızı bir görüntüde. Avalanche (AVAX), son hafta büyük bir kayıp yaşadı. 26,10 dolara kadar yükselen altcoin son 7 günde %20’ye yakın değer kaybetti.

İlgili: Avalanche (AVAX) nedir, geleceği nasıl?

Türk Akademisyen Emin Gün Sirer’in de kurucuları arasında yer aldığı Avalanche, Ethereum’un en ciddi rakiplerinden biri olarak gösteriliyor. Akıllı sözleşme platformu işlem hızı ve işlem ücretlerinin düşük olması ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında ilk 10’da yer alan AVAX, 2022 yılında kripto para piyasasında yaşanan çöküşle birlikte 16’ncı sıraya kadar geriledi.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Ancak AVAX cephesinde gelişmeler devam ediyor. AVAX’ın arkasındaki teknoloji şirketi Ava Labs’ın CEO’su John Wu, Anthony Pompliano ile yaptığı yeni bir röportajda kritik açıklamalarda bulundu. Wu’nun yaptığı açıklamalar AVAX’ın geleceği açısından son derece önemli.

Ünlü CEO, finans ve oyun dünyasından ana akım isimlerin Avalanche ekosistemine dahil olacağını söyledi. Bu ekosistemin daha fazla kişi tarafından benimseneceği anlamına geliyor.

“Keşke size belirli isimler verebilseydim, ancak Avalanche’da harika şeyler yapacak olan bazı büyük markaların girişimleri konusunda gerçekten heyecanlı olduğumu belirtmeliyim. Çok yakında önemli duyurular yapacağız. Bizi takip etmeye devam edin. Finans kurumları, blok zincirinin veya kripto sisteminin gücünün farkındalar.”

AVAX, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20,32 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 24 saat içerisinde %7,68 değer kaybetti. AVAX, 5,7 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Avalanche (AVA) fiyat hareketleri (Aylık)

Ava Labs CEO’sundan AVAX yatırımcılarını yakından ilgilendiren müjde!

 

 

Kaynak