okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
1.09%
Bitcoin
69.300,36 USDT
eth
ETH
0.49%
Ethereum
3.746,45 USDT
bch
BCH
-0.38%
Bitcoin Cash
492,98 USDT
xrp
XRP
1.05%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.18%
Litecoin
84,84 USDT
bnb
BNB
0.32%
Binance Coin
602,17 USDT
sol
SOL
0.25%
Solana
168,11 USDT
avax
AVAX
0.69%
Avalanche
38,27 USDT
ada
ADA
0.4%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
2.35%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
3.86%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.75%
Shiba Inu
0,00 USDT

HTMLCoin Nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

HTMLCoin, kriptopara ve blockchain inovasyonu için gelecekte yeni bir standart oluşturmayı planlayan b-yeni bir kripto para türüdür. Hibrit yaklaşımı ve Ethereum’un Sanal Makine kullanımı dahil olmak üzere projenin bazı ilginç yönleri vardır.

HTMLCOIN NEDİR?

Blockchain teknolojisinin ve kriptoparanin faydalarını teşvik etmek için yeterli sayıda girişim yok. HTMLCoin Vakfı tam olarak bunu başarmak için kuruldu. Ekip, kitlelere bu yeni ekosistemlere katılmak için gerekli araçları sağlamayı ve kullanıcılar ile işletmeleri etkileşime sokmayı amaçlıyor. İnsanları güçlendirmek ve yeni fırsatlar yaratmak, HTML’nin temel amaçlarından sadece ikisidir.

İŞLER NASIL YÜRÜYOR?

HTML, Bitcoin ve Ethereum’un en iyi yönlerini tek bir noktada birleştiren hibrit bir yaklaşım kullanıyor. Daha spesifik olarak, bu hibrid blockchain teknolojisi, Bitcoin Core teknolojisini, kanıt payını(proof of stake) ve Ethereum Virtual Machine’i kullanır.Bu melez proje, HTML’yi dünya çapında çeşitli sektörlerde kullanılmaya uygun dinamik bir para birimine dönüştürmüştür. Bu vizyonun ancak, yeterli sayıda şirketin gelecekte bu yeni iş modelini benimsemesi durumunda gerçekleşeceği açıktır.

HTMLCoin, blockchain’i % 51’lik saldırılardan korumak için gerçek zamanlı bir kontrol noktası kullanmaktadır ki bu an itibariyle çoğu altkoinde olmayan bir ozelliktir.Bu ekosistemin üstüne inşa edilen projeleri otomatikleştiren akıllı sözleşmeler de vardır. Aynı zamanda, akıllı sözleşmelere de odaklanan herhangi bir projeden beklenebilecek bir şey olan merkezi olmayan uygulamalar için de yer var. HTMLCoin, karmaşık uygulamalar geliştirebilen dağıtılmış bir bilgi işlem ağına sahiptir.

HTMLCOIN KULLANIM KILAVUZLARI

HTML türünün ilk ve en önemli kripto para birimlerinden biri olmasına rağmen, bu koinin an itibariyle resmi kullanım durumlarını bulmak kolay değildir. Açıkça görülüyor ki, bu para birimi, akıllı sözleşme ve dApp işlevselliği için ileriye dönük bir para birimi olabilirken, HTML yi, benzer teknolojiye odaklanmış olan diğer para birimlerine kıyasla kaç kişinin desteklediğini görmek ilginç olacaktır.

GELECEĞI?

IOS ve Android kullanıcıları için Freelance platformu çok yakında piyasaya sürülecek. HTMLCoin için,bu ilk gerçek kullanımlı örneklerden biri olacak. Mart ayında, yerel e-öğrenme programı için akıllı sözleşmelerin tanıtımını göreceğiz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.