1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. ICON gündem: ICX’den 200 Milyon Kullanıcılı Mesajlaşma Uygulaması LINE İle Büyük Anlaşma

ICON gündem: ICX’den 200 Milyon Kullanıcılı Mesajlaşma Uygulaması LINE İle Büyük Anlaşma

ICON gündem: ICX’den 200 Milyon Kullanıcılı Mesajlaşma Uygulaması LINE İle Büyük Anlaşma
0
“sportsbet”
ICON,dünyanın en büyük blockchain ağlarından biri olarak özel ve kumu kurumlarını birbirine bağlamayı hedefleyen bir proje. Bugün gelen haberlere göre ICON sosyal medya devi LİNE PLUS ile ortaklık yaptı.

line ICON gündem: ICX'den 200 Milyon Kullanıcılı Mesajlaşma Uygulaması LINE İle Büyük AnlaşmaLİNE dünya çapında aylık ortalama 200 Milyon kullanıcıya sahip. İki firma birlikte kurdukları ve ”Unchain” adını verdikleri proje ile LINE blockchain ağını kuracaklar.

Devasa Boyutta Bir Ortaklık

Unchain projesinin amacı bir çeşit merkeziyetsiz uygulama geliştirmek. Proje aynı zamanda ICX blockchain ekosistemini de geliştiriyor olacak. Güney Kore menşeli blockchain firmasından yapılan blog post açıklamasına göre;

koinmedya_telegram

”Unchain” token ekonomisine dayalı bir blockchain ekosistemi oluşturacak. Bu projede kullanıcılar ağa katkılarına göre ödüllendirilecekler. Bu kurucu ortaklıkla LINE blockchain araaştırmaları yapılacak ve DApp projeleri Unchain’e entegre edilecek. Bu ortaklık blockchain ve merkeziyetsizliği hayatımızın her anında aktif olarak yaşadığımız şekilde bir adım daha öne çıkaracak.

ICON’un IT direktörü H.K. Lee Unchain CEO’su olarak atandı.

” Lee şu anda LINE ile işbirliği içinde DApp uygulamaları geliştiriyor ve takip ediyor. Lee şu ana kadar yapay zeka ve blockchain teknolojisinde yaptığı çalışmalarla derin bir tecrübe kazanmış durumda” şekliden açıklama yapıyor şirket.

LINE’ı bir çok kullanıcı bilir ve tanır. Whatsapp benzeri bir proje olarak anlık olarak mesajlaşma sağlayan uzak doğu menşeli oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine sahip bir uygulama. Line şu anda Japonya ve Tayland’da en popüler anlık mesajlaşma uygulamasın konumunda. Bu proje ile ICON’un çok geniş bir kitleye erişimi olacağı ve dünyayı birbirine bağlama hedefine yönelik iyi bir adım olduğu açık.


ANKET ZAMANI

Sence kaça çıkar?

koinmedya_brave

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.