BTC : 80699 ₺ ETH : 1.755 ₺ XRP : 44.35 ₺ LTC : 7.629 ₺ USDT : 339 ₺ XLM : 0.2293 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. VeChain gündem: VeChain’den Ethereum’a gözdağı!

VeChain gündem: VeChain’den Ethereum’a gözdağı!

VeChain gündem: VeChain’den Ethereum’a gözdağı!
0

VeChain’den Ethereum’a gözdağı! VeChain (VET) kurucu ortağı ve CEO Sunny Lu, Ethereum’u geçene kadar durmayacaklarını söyledi. Kripto para VET’in gözü Ethereum’un tahtında.


VeChain’den Ethereum’a gözdağı!

Youtube’daki popüler Boxmining programında verdiği röportajda, Sunny Lu’ya VeChain piyasa hakimiyetinin yakın bir gelecekte Ethereum’u geçip geçemeyeceği soruldu.

Teknolojisi ve getirdiği yenilikler Walmart China, PwC, Deloitte ve dünya iş alanının diğer devleri tarafından kullanılan VeChain’in CEO’su Sunny Lu ilginç bir cevap verdi. Ona göre VeChain, Vitalik Buterin’in icat ettiği kripto para Ethereum’u geçmeden durmayacak. Sunny, yine de Ethereum ve Vitalik için tam bir saygı duyduğunu da belirtiyor.

VeChain’den Ethereum’a saygı da var. Sunny, VeChain mainnet başlatıldığında genesis blokta Ethereum’a bir selamlama yazdıklarını da hatırlanıyor. Bu da ETH projesine olan salgılarını gösteriyor.

koinmedya_brave

“Ancak biliyorsunuz rekorlar kırılmak için var ve boynuz da kulağı geçmek için çıkar.” diyen Sunny, Ethereum’u geçmek için her şeyi yapacaklarını belirtiyor.

Sunny Lu, röportaj sırasında şöyle konuşuyor: “Diyelim ki bir gün… Eğer bir gün bunu yapabilirsek, ben gerçekten de mutlu olacağım. Çünkü bu aynı zamanda tüm blockchain dünyasına şunu gösterecek. Gerçekten büyük bir başarı elde ediyoruz. Çünkü burada kitlesel bir benimsenmeden bahsediyoruz, sadece teknolojik yeniliklerden değil. İş sektöründe değeri olan bir kitlesel benimsenme.”

VeChin yakın zamanlarda büyük ortaklıklar yapmıştı. VeChain blockchain ağı, Walmart China, PwC gibi kuruluşlar tarafından kullanılıyor. Ayrıca DNV GL ile yapılan ortaklık ile kurumsal organizasyonlarda COVID-19’un yayılmasıyla mücadele için bir uygulama da yapıldı.

Kıbrıs’ta VeChain uygulamaları Kıbrıs Akdeniz Hastanesi’nde ve havalimanlarına girmeden önce insanların COVID-19 durumunu kaydetmek için havaalanlarında kullanılıyor.

Sadece bu değil. VeChain CEO’su Sunny Lu, ağı kullanan PwC, Deloitte gibi şirketlerin VET token kullanarak gaz ücretlerini ödeyeceğini söyledi. Yine de bu şirketler bu tokeni kendileri tutmuyor. Ayrıca Ripple ile ortaklı konusunun da mümkün olduğunu belirtti.

Dünya blockchain teknolojisini benimsemeye devam ederken, VeChain’in şeffat geleceği farklı firmalar ve muhasebe şirketler tarafından benimsenmesinin yolunu açtı.

Kaynak

Total
0