Hak ettiği yeri bulamayan coin VET!

En güncel VeChain fiyat tahmini - 2022-2027
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

VeChain finansal araştırma firması Real Vision’a göre en çok hak ettiği değeri bulamayan coin . Coin ilk defa 0.1 doları bulmaya çalıştığı şu sıralarda bile değerini bulamayan coinler araştırmasında Hedera Hashgraph ve Ravencoin’i büyük bir fark ile geçti.

VeChain değerinin altında!

Bir finansal araştırma şirketi olan Real Vision tarafından yapılan bir araştırmaya göre VeChain (VET) piyasada hak ettiği değeri göremeyen coinlerin başında geliyor. VET fiyatı 0.1 dolara yaklaştığı şu sıralarda yapılan araştırmada, değerini bulamayanlar anketinde Hashgraph ve Ravencoin’i ezdi geçti.

Araştırmayı yapan Real Visin New York merkezli medya organı ve aynı zamanda finansal araştırma şirketi. Şirket 221000 takipçisinin katıldığı bir araştırma yaptı.Takipçilerden hak ettiği değeri görmediğini düşündükleri coinleri listelemelerini istendi. Ankette en çok adı geçen coin VeChain oldu. Diğer tokenler ise Ravencoin (RVN) ve Hedera Hashgraph (HBAR). Oylamada 140,341 oy kullanıldı. Oyların üçte ikisi VeChain’e gitti. İkinci sırada Raven coin 30.6%, ve ardından  Hedera Hashagraph 3.6%.geldi.

Ancak VeChain yükselmeye devam ediyor!

En düşük değerli kripto para birimi anketini kazanmasına rağmen, VeChain üç token arasında en yüksek piyasa değerine sahip. Şu anda 5,8 milyar dolar olan piyasa değeri ile TRON’un hemen altında 21. sırada yer alıyor. Token, geçtiğimiz hafta% 5,9 artış yaşadı ve 0,09 dolardan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi 22 Mart’ta kaydettiği 0.0992 dolar seviyesi. VeChain, piyasa değerini 6,4 milyar dolara çıkaracak 0,1 dolarlık zorlu dönüm noktasının peşinde.

vechain gündem Hak ettiği yeri bulamayan coin VET!

Vechain fiyatı VeChain vakfının büyük şirketlerle ortaklık  kurma girişimlerinden çok fayda sağladı. En son blockchain hizmet firması olan Ubitquity,ile anlaşma yapıldı ve firma bundan sonra VeChain Thor üzerinde kendi çözümlerini inşa edecek. Ubitquity, küresel ünvan sektörüne güç sağlamak için VeChain’in blok zincirini kullanmaya çalışmaları yapıyor.

Vakıf ayrıca Çinli-Fransız kozmetik firması Yizhiji, alüminyum devi Hydro ve ABD’li vape şirketi Puff Bar ile de ortaklık kurdu.

VeChain CEO’su Sunny Lu, iki hafta önce firmasının dekarbonizasyonu hedeflemeye çalıştığını açıkladı. VeChain, blok zinciri teknolojisine dayalı bir kavram kanıtı oluşturmak için DNV ve otomotiv endüstrisi devi BYD ile de ortaklık kurdu.

Son haberlerde, bir VeChain geliştiricisi, Sync2 lite sürümünün artık kripto para piyasasının lider donanım cüzdanı üreticisi Ledger’ı desteklediğini açıkladı. Sync 2, VeChain’in yakın zamanda piyasaya sürülen ve blockchain’i daha geniş dApp entegrasyonuna açan cüzdan uygulaması.

Libotony olarak bilinen geliştirici, Tweet’ine Sync 2’nin Ledger ile entegrasyonunu gösteren bir ekran görüntüsü de ekledi. VeChain ise, geliştiricinin tweet’ini retweetlemesine rağmen entegrasyonu henüz resmi olarak duyurmuş değil.

Kaynak

Vechain boğası balık pazarına daldı!

Amerika’da her yıl deniz ürünlerine 102 milyar dolarlık para harcanıyor. Fakat böylesine büyük bir sektörde, insanlar tedarik zincirinin hiçbir halkasından haberdar olamıyor. Tüketiciler yedikleri ürünün nereden geldiğine dair şeffaf bilgilere ulaşamıyor. Ancak blockchain sayesinde artık devir değişiyor.

Amerika’nın en büyük balık tedarik firmalarından KnowSeafood, tedarik zincirinin şeffaflığını artırmak için blockchain teknolojisini sistemine entegre ediyor. Bunun içinde ürün, hizmet ve veriler için özelleşmiş bir dApp platformu olan Vechain’i kullanacağını bildiriyor.

vechain gündem Hak ettiği yeri bulamayan coin VET!

Vechain Vakfı’nın blog sayfasında çıkan habere göre, KnowSeafood ve VeChain güçlerini birleştiriyor. KnowSeafood, VeChain’in ToolChain araçlarından olan StoryBird’i kullanarak, deniz ürünleri tedarik zinciri döngüsünü şeffaf hale getirmeyi amaçlıyor.

Proje hakkında yorum yapan KnowSeafood’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Daniel McQuade’nin sözleri:

”Yaptığımız incelemeler sonucu, izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik açısından blockchain teknolojisi bizlere oldukça iddialı geldi. Ayrıca Amerikalı müşterilerimiz Dağıtılmış Defter teknolojisinin (DLT) sunduğu şeffaflığa ayrı bir önem veriyor. VeChain ve Storybird uygulamasıyla çalışarak, müşterilerimizin KnowSeafood çevrimiçi pazarımızdaki deniz ürünlerine sarsılmaz bir güven duymalarını amaçlıyoruz.”

İlgili haber: Vechain (VET) Coin nedir, nereden ve nasıl satın alınır, geleceği var mı?

Korona virüs salgını Amerika’daki restoranları kapatır ve sınırlarken, tüketicilerin yönünü kendi mutfağına çevirdi. Temmuz 2020’de yapılan araştırmalara göre ise en hızlı büyüyen süpermarket kategorisi deniz ürünleri oldu. Bu da güvenilir bir şekilde elde edilen deniz ürünlerine olan talebi artırdı.

KnowSeafood, deniz ürünleri sahtekarlığı ve tedarik zinciri sarsıntılarıyla mücadele etmek, çiftçiler ve tüketicileri blockchain teknolojisini kullanarak doğrudan birbirine bağlama stratejisini geliştirmek için VeChain ToolChain ™ ‘i seçti.

Yapılan bu anlaşma kripto boğalarının gözünü bir anda Vechain’e çevirmesine neden oldu.

Canlı Litecoin grafiği – LTC, Dolar ve Türk Lirası

VeChain Thor blockchain nedir?

VeChain Thor (VET), kurumsal kullanıma odaklanmış bir kripto para birimi ve akıllı sözleşmeler platformudur. IoT teknolojisini (NFC çipleri, RFID izleyicileri ve QR kodları gibi) kullanır ve bunları tek bir dağıtılmış deftere bağlar.

vechain gündem Hak ettiği yeri bulamayan coin VET!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Hak ettiği yeri bulamayan coin VET!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.