1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Hydro (HYDRO) rehberi: Hydro coin nedir? En kapsamlı temel analiz

Hydro (HYDRO) rehberi: Hydro coin nedir? En kapsamlı temel analiz

Hydro (HYDRO) rehberi: Hydro coin nedir? En kapsamlı temel analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hydro (HYDRO coin) Platform, projelerinin ana hedefini kamusal bir blok zinciri üzerine oturtulmuş güvenlik, kimlik yönetimi, yapay zeka ve makine öğrenimi kullanarak kusursuz bir ekosistem kurmak olarak belirlemiştir


 

HYDROGEN (HYDRO coin) nedir? Temel analiz

 

Tanımı ve Faaliyet Alanı: Hydro yeni ve mevcut özel [private] sistemlerin, uygulama ve belge güvenliğini, kimlik yönetimini, işlemleri/hareketleri ve yapay zekâyı geliştirmek için kamusal bir blok zincirinin değişmez ve şeffaf dinamiklerini kullanarak kusursuz şekilde bir entegrasyona ve bunlardan yararlanılmasına olanak verir. API‘lar (Uygulama Programlama Arayüzü) gibi özel sistemler için, kamusal kimlik doğrulama yoluyla güvenliği artırmak için Hydro Kamusal Blok Zincirinin kullanılmasına yönelik ürünler geliştirir. İlk ürünü olan ‘raindrop‘ her ne kadar sadece güvenliğe odaklanıyor gibi gözükse de hali hazır da test aşamasında olan diğer ürünleri de blok zinciri temelli data düzenleme ve makine öğrenimine odaklanıyor.

 HYDRO coin teknik bilgiler

hydro-coin-nedir

Teknik Altyapı: Akıllı kontrat özellikli ERC20 Token/ERC20 uyumlu.

Algoritması: PoW/PoS bileşimi.

Maksimum HYDRO coin adedi: 11,111,111,111

Toplam HYDRO coin adedi:11,111,111,111

Dolaşımdaki HYDRO coin adedi: 11.046.612.734

Algoritma: Ethash (ETH)

Blok Aralığı: 2 DK

POW / POS : POW

KNOW YOUR CUSTOMER (KYC): Var Token Satışı: Gerçekleşmedi.

Güncel Fiyat: 0,000212 USD

Borsaya Giriş Tarihi: 21/02/201824

Saatlik Hacim: 830.185 USD

Piyasa Hacmi:  2.338.159 USD

HYDRO coin hangi borsalarda?

Coinex , Mercatox , ÇatalDelta , Tokenstore, Bittrex

Yatırım Ortakları ve Sponsorlar: Heritage

Koinin Arkasındaki Şirket: Heritage

HYDRO coin whitepaper özeti ve Linki

Yeni ve mevcut özel [private] sistemlerin, uygulama ve belge güvenliğini, kimlik yönetimini, işlemleri/hareketleri ve yapay zekâyı geliştirmek için kamusal bir blok zincirinin değişmez ve şeffaf dinamiklerini kullanarak kusursuz şekilde bir entegrasyona ve bunlardan yararlanılmasına olanak verir. Bu çalışmada, API‘lar (Uygulama Program Arabirimi) gibi özel sistemler için, kamusal kimlik doğrulama yoluyla güvenliği artırmak için Hydro coin Kamusal Blok Zincirinin kullanılmasına yönelik bir durum ortaya konulacaktır.

Önerilen bu teknoloji “Raindrop” olarak adlandırılır – ve bu özel sistemde işlemler erişimini herkese açık bir şekilde onaylayan ve hali hazırdaki kimlik doğrulama yöntemlerini tamamlayıcı/bütünleyici bir akıllı sözleşme aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu teknoloji saldırı ve ihlallerden dolayı giderek daha fazla risk taşıyan hassas finansal veriler için ek güvenlik sağlamayı amaçlamaktadır.


ilginizi çekebilir: Bitcoin Rehberi: Bitcoin Nedir? BTC nasıl üretilir? BTC nereden ve nasıl satın alınır? Bedava Bitcoin nasıl kazanılır?


Hydro Raindrop’un ilk uygulaması Hidrojen API Platformu üzerinde gerçekleştirilir. Bu modüler API’ler gelişmiş finansal teknoloji platformlarını ve ürünlerini prototip hale getirmek, inşa etmek, test etmek ve dağıtmak için küresel olarak işletmeler ve geliştiriciler için kullanılabilir. Bu anlamda Hydro Raindrop geliştiricilerin Hydro Raindrop’u herhangi bir REST API ile entegre etmelerini sağlamak için açık kaynaklı bir yazılım olarak dünya geliştirici topluluğuna sunulacaktır.

2FA Authenticator‘unu piyasaya surmesiyle, coinin adının sıklıkla duyulacağı, büyük finans kuruluşlarıyla iletişime gecilmesi gerektiği seklinde topluluk görüşleri mevcut.

Blok zinciri teknolojisini doğrudan fintech üzerinden finans kapitale odaklı bir şekilde yürüten bir şirket.

HYDRO coin yorum

  • 2FA Authenticator’ı çıkartacakları için bu piyasada bir ilk olacaklar.
  • Firmanın ve ürünün doğrudan fintech ve finans şirketlerine odaklanması da diğer ilgi çekici tarafı.
  •  Bu anlamda şu anki düşük fiyatı göz önüne alındığında fazlasıyla değerlenebileceği söylenebilir.

 

HYDRO coin güncel fiyat grafiği