Güncel DeepOnion coin rehberi: ONION coin nedir? Temel analiz

DeepOnion Coin (ONİON) nedir
DeepOnion ile %100 anonim İşlemler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeepOnion (ONION coin), Yaptığınız işlemlerde tamamen anonim kalmak için geliştirelen bir token. DeepOnion coin ile %100 anonim işlemler gerçekleştirebilirsiniz. DeepOnion kullanıcılarına kanun ve kanun dışı (hacker) kurumların saldırılarını imkansız hale getirecek bir coinidir.


 

DeepOnion (ONION coin) İle %100 Anonim İşlemler

deeponion-nedir-onion-token-nedir

DeepOnion coin, Tor Network üzerinden %100 takip edilemeyecek şekilde işlem yapılan bir alt coindir. İşlevliği, DeepOnion kullanıcılarına kanun ve kanun dışı (hacker) kurumlarının saldırılarını imkansız hale getirecek bir coindir. Onion coin ile isimsizliğiniz garantilidir. Tor versiyon 0.3.3 kullanılır. Diğer coinlerden çok hızlıdır, özellikle Bitcoin’den! Ayrıca bedava 40 kere AirDrop ve coin dağıtacaklarını da taahhüt ediyorlar. DeepSand ile kullanıcılara takip edilemeyecek şekilde hızlı para gönderme ve alma imkanı veriyor. Birçok imza kullanma metodu ile işlemin izini gizli tutmayı sağlıyor. Bu teknoloji denenip test edilmiş ve başarılı olmuş. Gizli adres kullanım özelliğinden dolayı, sadece gönderen ve alan ödemenin nereye gönderildiğini belirleyebiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=q3J5lvoBSOc

Teknik Altyapı: Bulunamadı. TOR network entegre edilmiş.
Maksimum ONION coin adedi: 25,000,000 ONION coin
Toplam ONION coin adedi: 19,973,769
Dolaşımdaki ONION coin: 15,880,473

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Algoritma: X13
Blok Aralığı: 240 saniye POW aralığı, 60 saniye POS aralığı POW / POS: POW + POS
KNOW YOUR CUSTOMER (KYC): Hayır
Token Satışı: Yapılmamış
ICO Fiyatı: No Ico
Güncel Fiyat: 0,688321 USD
Borsaya Giriş Tarihi: 12/08/2017


İşlem Yapılabilen Borsalar: Kucoin cryptopia exchange
Yatırım Ortakları ve Sponsorlar: Yok. Bulunamadı

Koinin Arkasındaki Şirket: Tor Network üzerinden %100 takip edilemeyecek şekilde işlem yapılan bir alt koindir. İşlevliği, DeepOnion kullanıcılarına kanun ve kanun dışı (hacker) kurumlarının saldırılarını imkansız hale getirecek bir koindir. DeepOnion ile isimsizliğiniz garantilidir.

Whitepaper Özeti ve Linki: DeepOnion hybrid bir coin olmakla birlikte POS proof of stake ve X13 proof of Work Algoritmasını kullanır. TOR 2 protokolü kullanarak bağlantıların güvenli ve isimsiz olmasını sağlar.

 

DeepOnion’un öncelikli amacı kişilerin kimliğinin gizli tutulması ki bunu geliştirdikleri güvenli ödeme platformunda sunmaktadır. DeepOnion icat edilen blockchain teknolojilerini uygulayacaklar ki bunlardan DeepSand (gizli ödeme teknolojisi) tamamen gizli, güvenli şekilde kişilerin servet ve paralarını transfer etmesini sağlar. Tor protokolünü kullanarak kullanıcılarımızın güvenli ve isimsiz olmalarını sağlıyorum. Ayrıca Vote Central’i ekleyerek DeepOnion’ın (ONION coin) gelişiminde demokratik seçme hakkıyla kullanılabilecek bir düzen kuruldu.

DeepOnion  Coin (ONION) Road Map Linki ve Ayrıntıları

Öncelikle DeepOnion coin roadmap‘ın gelecekteki özelliklerini ve bunların uygulama periyotlarını belirtir. Her ne kadar plan yapılmış olsa dahi, bu büyüklükteki bir projenin deadlinelarının vaktinde ulaşamaması sebebiyle B planları var. Gerekirse yeni geliştiriciler işe alınacak ve olası gecikmeler yatırımcıya bildirilecektir.

2018 Q1 ONION coin Whitepaper’ın yayınlanması, DeeoOnion, Vote Central ki bu elinde onion coin bulunduranların oy vererek, gelecekteki yeni gelişmeler ve tanınan uygulamaların gelişimine izin verecek. Marketing ve videolar için yatırımcı tarafından bilinen, birisinin işe alınması. Mobil ürünlerde kullanılacak cüzdanların piyasaya sürülmesi. 

2018 Q2 Tüm 12.5 Deeponion coin airdropla dağıtıldı ve süreç tamamlandı. Deep Protokol’ün görünmez adres uygulaması tanıtımı, ödemelerin takip edilemeden gönderilip alınması, onion Payment metodunun kabul ve adapte edilmesi (woocommerce, Magento, Prestashop, Shopify).Deepwalt Web uygulamada; şimdi dökümanlarınızı canlı kayıt edip doğrulayabilirsiniz.

DeepSend’in piyasaya ve kripto dünyasında Blockchain isimsizliğinin yeni safhası. Support Zero protokolünün Smart kontratın yaygın medyada hareketleri, website ve cüzdanların yeniden dizaynlarının yapılması. Tüm büyük marketlerde Onion un işlem görmesi. İnternet alışveriş mağazalarının Onion kabul etmeleri. 

 

ONION  coin  Faaliyetleri

Tor Network üzerinden %100 takip edilemeyecek şekilde para gönderilip alınmasını sağlayan bir alt coindir. İşlevliği, DeepOnion kullanıcılarına kanun ve kanun dışı (hacker) kurumlarının saldırılarını imkansız hale getirecek bir coindir. DeepOnion ile isimsizliğiniz garantilidir.

ONION Coin Sosyal Medya Hesapları ve Takipçi Sayıları

DeepOnion forum 13321 üye Bitcointalk 19250 posts in 3 ayda

Twitter 46900 takipçi

Facebook 56553 takipçi

YouTube 2814 üye

Telegram 2089

Reddit 1231

Instagram 548 takipçi

Sonuç: 134300 takipçi/okuyucu

Ancak teknik altyapısı hızlı olması, takip edilememe özelliği gibi nedenlerle oldukça ilgi çekici olabilir ve büyük para transferleri için kullanılmak istenilecek. Uzun vade yatırım aracı olarak görülmese de, kısa ve orta vadeli olarak alim satım için değerlendirilebilinir.

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Güncel DeepOnion coin rehberi: ONION coin nedir? Temel analiz
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.