Loading...
btc
BTC
-2.3%
Bitcoin
61.966,71 USDT
eth
ETH
-2.52%
Ethereum
3.023,85 USDT
bch
BCH
-7.48%
Bitcoin Cash
470,28 USDT
xrp
XRP
-2.08%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.7%
Litecoin
77,54 USDT
bnb
BNB
-4.36%
Binance Coin
528,60 USDT
sol
SOL
-6.62%
Solana
129,35 USDT
avax
AVAX
-5.31%
Avalanche
33,29 USDT
ada
ADA
-3.55%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-4.21%
Poladot
6,43 USDT
doge
DOGE
-7.91%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.01%
Shiba Inu
0,00 USDT

Hoskinson ADA sahiplerini sevindirecek müjdeyi verdi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hoskinson ADA sahiplerini sevindirecek bir haber paylaştı. Hoskinson’a göre ADA yakında moon yapacak!

Hoskinson ADA sahiplerini sevindirdi!

 

En umut verici ekosistemlerden biri olan Cardano, yıllar boyunca önemli miktarda çekiciliğe sahip oldu. Yalnızca ABD’de değil, tüm dünyada yapılan farklı yükseltmeler, yerel tokeni ADA’nın YTD’nin % 1500’e yükselmesine yardımcı oldu. Önümüzdeki birkaç ay içinde bu platformdan neler bekleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 

En son AMA oturumunda, IOHK ekibinin CEO’su Charles Hoskinson da aynı konuya değindi. Yine de, bu sefer  Colorado’dan değil Etiyopya’dan daha canlı ve güçlü müjdeler geliyor. İlk olarak Hoskinson, 12 Eylül’de yayına giren yeni ERC-20 Cardano dönüştürücü köprüsü konusunu aydınlattı.

 

Bu, Cardano küresi dışındaki kullanıcıları birbirine bağlayan önemli bir köprü. Örneğin, Ethereum tabanlı token kullanıcıları Cardano’nun işlem kapasitesinden ve daha düşük ücretlerden yararlanabilecek. Lansman sırasında Cardano’ya taşınan ilk token SingularityNET. İşte paylaşılan güncelleme,

 

“SingularityNET geçiş sürecinde… (bu arada) ERC 20 dönüştürücünün iki hedefi var, biri ana zincir. Artık Plutus burada olduğuna göre, bununla gerçekten çok güzel şeyler yapabiliriz; diğeri Mamba olacak. Mamba’nın gerçekten güzel bir iki yönlü köprüsü olacak…”

 

Yine de amaç aynı olarak devam ediyor. Hoskinson, “Uzun vadeli hedef için daha genel çerçeve, otomasyon ve köprülemedir, bu nedenle varlıklar arasında hareket etmek ve bunları sarmak kolaydır,” diye belirtiyor.

 

Buna ek olarak, Plutus Application Backend (PAB) [ yaşam döngüsü boyunca uygulama eşgörünümünün gereksinimlerini yönetmek ve işlemek için zincir dışı, arka uç hizmeti diye açıklanabilen uygulama] ile ilgili sorgular da daha canlı hale geldi. Hoskinson bunu  kabul ederken, en iyimser tahmininin Kasım ayı olduğunu iddia etti.

hoskinson ada sahiplerini

Tabiki, bu kesinlikle bu AMA için kilit noktaydı. Bu adım, geliştiricilerin akıllı sözleşmelerle etkileşime girmesini sağlayacaktır. Bir blogda daha fazla ayrıntı ve avantajdan da bahsedildi.

 

Bu arada, yukarıda bahsedilen yönün başarılı bir şekilde uygulanması, bir sonraki tartışma konusuyla da bağlantılıydı. Alonzo’nun sağladığı yeni gelişmelerin en heyecan vericilerinden biri olan Hydra’ydı. Hoskinson, “ Bunun için çok fazla çalışma yapılıyor ve Hydra’ya kaynak eklemeye devam edeceğiz ve iş akışını hızlandırmak, paralel hale getirmek için bazı ekipleri belirlemeye çalışıyoruz çünkü bu bizim için çok yüksek bir ticari öncelik. “

 

Söylemeye gerek yok, bu çok önemli bir yükseltme olacak diyen Hoskinson’a göre, . İşte nedeni …

 

“Gelecek olan tüm uygulamalardan (yakında) gelecek olan büyük miktarda işlem trafiğini boşaltabilecek. PAB çevrimiçi hale geldikçe, Cardano muazzam miktarda trafik tarafından dövülecek. Hydra bu yüzden bunun için bir gerekliliktir…”

 

Bu tür gelişmelerden bağımsız olarak, Cardano zaman içinde sosyal spekülasyonların ve FUD’ların kurbanı oldu. Görüşme sırasında bile, takipçilerden biri, blok boyutunu artırma konusunda gerçekten blok başına Plutus akıllı sözleşme miktarını artırmayan bir FUD olup olmadığını sorunca. Açıkça söylemek gerekirse, Hoskinson bu tür eleştirileri hemen yerle bir eden açıklamalar yaptı.

 

“Bu bir yalan… Bloğun sahip olduğu ham depolama miktarını artırırsanız, elbette o blokta daha fazla komut dosyası olabilir.”

 

Bu tür spekülasyonlardan bağımsız olarak, Cardano oldukça iyi iş çıkardı. 2021’in en etkili projeleri arasında yer aldığını gözardı edemeyiz.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.