1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Eski Goldman Sachs yöneticisinden heyecan veren Ripple (XRP) tahmini!

Eski Goldman Sachs yöneticisinden heyecan veren Ripple (XRP) tahmini!

Eski Goldman Sachs yöneticisinden heyecan veren Ripple (XRP) tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision kurucusu Raoul Pal, heyecan veren bir Ripple (XRP) tahmininde bulundu. Detaylar haberimizde.

Eski Goldman Sachs yöneticisinden heyecan veren Ripple (XRP) tahmini!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, yeni bir Real Vision yayınında kripto piyasasının durumunu ele aldı ve Ripple (XRP ile ilgili tahmini paylaştı.

Pal, XRP konusunda iyimser olduğunu ve Ripple aleyhindeki davanın San Francisco ödeme şirketi lehine çözüleceğine inandığını söyledi. Real Vision Finance videosunda Pal, piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto varlığı hakkındaki mevcut görüşünü de açıkladı. Ünlü yönetici, Ripple’da uzun süreli yatırımcı olduğunu belirtti.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

“Ben biraz uzun vadeli düşünüyorum.  Bence dava olumlu sonuçlanacak ve yükselecek. Metcalfe Yasasını kullanarak bakarsak görünüm oldukça iyi.”

Pal, DeFi alanında da iki altcoine özellikle baktığını belirtiyor. Eski Goldman Sachs yöneticisi, UNI ve Aave sahibi olduğuna dikkat çekiyor.

“Ben büyük bir DeFi insanı değilim. Ama tabloya bakıyorum. Biraz Uniswap sahibiyim. Biraz Aave sahibiyim. Oldukça iyiler.”

UNI, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 6,55 dolardan işlem görüyor. Aave ise şu anda 74,93 dolardan işlem görüyor.

Pal, XRP, UNI ve AAVE’ye ek olarak, daha önce lider akıllı sözleşme platformu Ethereum’a (ETH) ve piyasa değerine göre en büyük kripto varlık Bitcoin’den oluşan bir sepete sahip olduğunu söyledi.

İlgili: Uniswap (UNI) fiyat tahmini!

Ripple’ın dava sürecinde ise sona gelindi. Hem Ripple hem SEC, davanın sonuçlanması ve kısa kararın yazılması için mahkemeye başvurdu.

Ripple (XRP) ise 0,52 dolardan işlem görüyor. XRP, 25,9 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: