1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Kripto analiz firması Santiment’ten heyecan veren Bitcoin ve XRP tahmini!

Kripto analiz firması Santiment’ten heyecan veren Bitcoin ve XRP tahmini!

Kripto analiz firması Santiment’ten heyecan veren Bitcoin ve XRP tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto analitik firması Santiment, Bitcoin ve XRP için yükseliş öngördüğünü açıkladı. Detaylar ve Bitcoin ile XRP’ye ait teknik veriler yazımızda.

Kripto analiz firması Santiment’ten heyecan veren Bitcoin ve XRP tahmini!

Bitcoin haftanın son iş gününde yatay bir görünüm verirken piyasa Ripple (XRP) rallisine sahne oluyor. Bitcoin, 19.000 dolarlık kritik destek noktasını tutmaya çalışıyor. Boğalar satış baskısını kırmak için çabalıyor.

Ripple ise son 24 saat içerisinde önemli bir atak daha gerçekleştirdi ve %20 değer kazandı. XRP’nin haftalık değer kazancı %55. Bu çok önemli ralli Ripple fiyatını 0,50 doların üzerine itti.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Kripto analitik firması Santiment, hem Bitcoin (BTC) hem de XRP’nin piyasa gerilemesinin ortasında yükseliş sinyalleri verdiğini söylüyor.

Santiment, Bitcoin’in sosyal hakimiyet metriğinin yükseldiğine dikkat çekiyor. Santiment’e göre, herhangi bir zamanda bir varlığa odaklanan çeşitli platformlardaki tartışmaların diğer varlıklara göre yüzdesini gösteren sosyal hakimiyet metriği, tarihsel olarak dibi tahmin etmek için güvenilir bir sinyal görevi gördü.

 

Bitcoin

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kripto analiz firması, Ripple Labs ve ABD Menkul Kıymetler Borsası’nın devam eden davada bir anlaşmaya varacağına dair tüccarlar arasındaki iyimserliğin, piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto varlığı için fiyat artışına katkıda bulunduğunu ifade etti.

“Ripple ve SEC arasındaki davada yaşanan gelişmeler, esas olarak artan tüccar iyimserliğine ve yüksek balina hareketine yol açtı.”

Analitik firması iyimserlik devam ettikçe Ripple tarafında alım baskısının devam edeceğini ve Ripple’in yükselişinin süreceğini tahmin ediyor.

xrp

Kripto analiz firması, bir altcoin için ise uyarıda bulundu. Piyasa değerine göre 22. en büyük kripto varlık olan Ethereum Classic’in faiz dalgalanmaları nedeniyle olarak daha da düşeceğini öngördü.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: