1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Popüler analistten heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Popüler analistten heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Popüler analistten heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto analisti Donalt, yeni bir Youtube yayınında Bitcoin ve Ethereum’a ilişkin tahminlerini paylaştı. Detaylar ve Bitcoin ve Ethereum teknik verileri yazımızda.

Popüler analistten heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Bitcoin, geçtiğimiz hafta 19.000 dolar seviyesine çekildikten sonra küçük çaplı bir ralli ile hafta sonuna doğru 20.000 dolarlık psikolojik direncin üzerine çıktı. Lider kripto para birimi gelen alım baskısı ile 21.000 dolarlık direnci de kırdı ve şu an 21.000 doların üzerinde tutunmuş durumda.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Altcoinlerde Bitcoin’deki hareketliliği takip ederek haftalık görünümü yeşile çevirdiler. Bitcoin ve Ethereum’da yeni haftanın neler getireceğine dair analizler paylaşılmaya devam ediyor. Ünlü kripto analisti Donalt, Youtube’da yeni bir analiz paylaşarak piyasanın yaklaşık %60’nı domine eden iki kripto para için yükseliş öngördüğünü açıkladı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

1.700 dolarlık direnci kıran Ethereum’un 2.500 dolara gidecek bir ralli yapacağını tahmin eden analist, 1.700 dolarlık direncin kolay bir şekilde kırılacağını bildi.

Bitcoin ve Ethereum Popüler analistten heyecan veren Bitcoin ve Ethereum tahmini!

 

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

“Şu anda yaptığımız şey, temelde bu çöküşün tamamını geri aldık, bu yüzden benim için bu temelde benzer bir dirence dönüştürülmüş, ancak daha önce test edilmiş ve çok, çok yakın zamanda test edilmiş bir seviye olan 1.700 doların kolay aşılacağını değerlendiriyorum. Harika bir aylık mumunuz (Temmuz) ve ardından insanları çıldırtan (Ağustos) bir mumunuz var. Bu, ETH için bir süredir görmediğim bir görünüm. Açıkcası tekrar iyi görünmeye başlıyor.”

Bitcoin’e gelince, DonAlt, 21.000 doların önemli olduğunu bu direncin kalıcı bir şekilde aşılmasının Bitcoin’in yükselişe geçmesini sağlayacağını belirtti.

Bitcoin ve Ethereum

 

“Bugün sahip olduğumuz ve mutlaka [borsadan] kaynaklanmayan bu ivmeyi gerçekten seviyorum. Bitcoin %7 arttı. S&P [500] %0.4 yükseldi. S&P son birkaç gündür yükselişte. S&P’den daha fazla artış gösterdi. 22.300 doların veya o bölgenin üzerine geri dönmeyi başarırsak gerçekten iyi görünmeye başlar.”

Bitcoin ve Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre sırasıyla 21.557 ve 1.769 dolardan işlem görüyorlar.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: