Binance’de önemli hareketlenme, BNB için yeni ATH mi geliyor?

Analistten BNB için ürkütücü benzetme: Çöküş öncesi Terra (LUNA) grafiğini takip ediyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Coin, BNB ağ yükseltmesinin ardından 1 milyar işlem hacmini aştı. BNB, ağ yükseltmesinin ardından BNB fiyatı %2,04 arttı. Binance, KYC doğrulaması için Binance Account Bond’u (BAB) başlattı. Ayrıntılar haberrimizde…

Binance Coin yükseltmesi işlem hacmini artırıyor

Yakın zamanda Binance, KYC doğrulamasını başarıyla tamamlayan BNB kullanıcılarını belirlemek için kullanılan Binance Account Bond (BAB) tokenini piyasaya sürdü. BAB’nin lansmanı bir tweet ile duyuruldu. Bu son güncelleme, kullanıcıların bunu kimlik doğrulaması olarak sunmalarına ve ayrıca platformda farklı projeler oluşturma ve ödüller kazanmalarına olanak tanıyacaktır.

BAB duyurusunun ardından, BNB fiyatı 24 saatten biraz fazla bir süre içinde %6 artarak onu piyasa değerine göre en iyi kripto para birimlerinden biri haline getirdi. CoinMarketCap’e göre, Binance Coin fiyatı önemli  oranın fırlayarak 295,28$’dan işlem gördü.

Ek olarak, işlem hacimleri de en son güncellemelerle senkronize olarak 1 milyarın üzerinde arttı. Piyasa Değeri Gerçekleşen Değer (MVRV) Oranı da buna bağlı olarak arttı ve önümüzdeki günlerde yükselmeye devam edecek. Ayrıca Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir tweet’te “BAB tokeninin, cüzdan sahibinin Binance aracılığıyla KYC kontrollerini geçtiğini belirtmek dışında hiçbir veri veya yardımcı program içermediğini” açıkladı.

 binance
Binance yeni zkBNB’yi Sunuyor

Dahası, Binance platformu, BNB Akıllı Zincirinin güvenli yapı mekanizmalarını teşvik ettiği tam katman 1 güvenlik seviyesine sahip yeni ve devrim yaratan zkBNB’yi de piyasaya sürdü. Birkaç BNB zincir üstü metrik, token için yükseliş bakış açısı gösteriyor. BNB’nin yükselişi de 300 doların altında işlem gördüğü için önemli. Özellikle, son birkaç gün içinde platformda görülen ve BAB’deki en son yükseltme ile çakışan geliştirme faaliyetlerinde bir artış oldu ve bu da geliştiricilerin ağın teknik yeteneklerini geliştirme konusunda ne kadar ciddi olduklarını gösteriyor.

Binance’in yerel tokeni olan BNB, başlangıcından bu yana benzeri görülmemiş bir büyüme kaydetti. Token, Binance Launchpad’e katılmanın yanı sıra daha düşük veya indirimli işlem ücretlerinden yararlanmak için kullanılır. BNB’ye olan talep 2020’den beri katlanarak artıyor. Ve ekonomi açısından veya arz-talep yasasına dayalı olarak, talep her zaman arzdan fazla olacaktır. Bununla birlikte, BNB, özellikle öfkeli bir boğa piyasasının başlamasıyla birlikte fırlayabilir ve ATH’sini geçebilir.

Kaynak


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Binance’de önemli hareketlenme, BNB için yeni ATH mi geliyor?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.