1. Anasayfa
 2. İnceleme
 3. Güncel HEROIC Rehberi: HEROIC token nedir, HRO token nedir? nereden ve nasıl satın alınır, HRO madenciliği nasıl yapılır? geleceği nasıl?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Güncel HEROIC Rehberi: HEROIC token nedir, HRO token nedir? nereden ve nasıl satın alınır, HRO madenciliği nasıl yapılır? geleceği nasıl?

Güncel HEROIC Rehberi: HEROIC token nedir, HRO token nedir? nereden ve nasıl satın alınır, HRO madenciliği nasıl yapılır? geleceği nasıl?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

HEREOIC token nedir? HEROIC big data, yapay zekâ ve blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiş, merkeziyetsiz ve yeni nesil bir siber güvenlik platformudur.


HEROIC token nedir? HRO token nedir?

 

heroic token Güncel HEROIC Rehberi: HEROIC token nedir, HRO token nedir? nereden ve nasıl satın alınır, HRO madenciliği nasıl yapılır? geleceği nasıl?

Güvenlik tehditleri ve saldırıları yıldan yıla katlanarak artıyor. Mevcut siber güvenlik çözümleri modası geçmiş ve saldırılara karşı da etkisiz. Tehdit veri sistemleri büyük kuruluşlar ve hükûmetler tarafından kontrol edilmeye devam ediyor.

Ve siber güvenlik endüstrisi, 2021 yılına kadar 3 milyondan fazla personel açığıyla karşı karşıya…

Çözüm: Yapay Zekâ ile Güçlendirilmiş Merkeziyetsiz Bir Siber Güvenlik

Bu sistemde network’e veri katkısı sağlayan herkese hizmetinin bedeli ödenecek ve yeni nesil çözümler herkes için ücretsiz olarak erişilebilir hâle getirilirken tehditlere karşı da akıllı koruma gerçekleştirilecek.

HRO token Sistemin Özellikleri

Arc Reactor

HEROIC Arc Reactor, tehdit verilerini topluluğun yararına toplayan, dönüştüren ve dağıtan merkeziyetsiz bir tehdit istihbarat sistemidir.

Guardian

HEROIC Guardian, siber saldırıları tahmin etmek ve önlemek için Arc Reactor tehdit verilerini yapay zekâ ile birleştiren, bulut tabanlı bir platformdur.

HEROIC AR-GE Platformu

Geliştiricilere ve kuruluşlara Arc Reactor’ün tehdit verileriyle görsel ve programlı olarak etkileşimde bulunmalarını ve kendi özel çözümlerini oluşturmalarını sağlamak için oluştuurlmuş.

HEROIC Sistemin İşleyiş Şeması

HEROIC nedir

HEROIC token madencileri: Tehdit Madencileri

Tehdit madencileri (Bireyler), cihazlarının anonim olarak ekosistemin bir parçası olmasına izin verirken akıllı tehdit koruması alırlar. Madenciler, tehdit koruma yazılımını cihazlarında çalıştırarak ve normal günlük etkinliklerde kullanarak sisteme katılırlar. Karşılaşılan tehditler anonimlik kalkanından sorunsuz bir şekilde geçer ve daha sonra topluluğun yararına kullanılması için Arc Reactor ile paylaşılır.
Tehdit madencileri tehditlerle karşılaşır, doğrular ve katkıda bulunurken bu katkıları karşılığında HRO token’ları ile ödüllendirilirler.

Tehdit Madencilerinin Avantajları:

 • Akıllı Tehdit Koruması
 • Ağa katılım karşılığı ücret
 • HEROIC Guardian’a erişim
 • Cihazlar ve Bulut Hizmetleri için Koruma
 • Dünyayı Daha Güvenli Hâle Getirmeye Yardımcı Olma

HRO Token Organizasyonları

Kurumlar, HEROIC ekosistemi için büyük miktarda tehdit verisine katkıda bulundukları ve bu verilerin etkin bir pazarlamasını sağladıkları için gerekli. Bunlar, kendi verilerini korumak, katkıda bulunulan veriler için ücret almak, üçüncü taraf markalı ürün ve hizmetlerle entegre etmek ve kendi yazılımlarını oluşturmak için Ekosistem’in tamamına açık erişime sahip olacaklar.
Kuruluşlar arasında işletmeler, okullar, kâr amacı gütmeyen kurumlar, madencilik havuzları, hükûmetler gibi yapılar olacak.

Kuruluşlar için faydaları:

 • Veri Katkısı Karşılığında Ödeme
 • 3. Taraf Siber Çözümleri Geliştirme
 • Özel Çözümler ve Uygulamalar Oluşturma

HEROIC token Geliştiriciler

Geliştiriciler, HEROIC Ekosistemi’nin tamamına açık erişim hakkına sahip olacaklar. Ar-Ge Platformu, geliştiricilerin kendi yazılım ve algoritmalarını araştırma, geliştirme, test etme ve dağıtma imkânı sağlayacak. Geliştiriciler; akıllı algoritmaları, yazılım araçlarını ve tam yazılım sistemlerini içeren kendi tasarımları için ücret alacaklar. Bu ücretler sadece HRO token’ı olarak verilecek.

Ek avantajlar şunları:

 • Tehdit veri depolarına erişim
 • Güçlü geliştiriciler topluluğu
 • Algoritmaları araştırma, oluşturma ve test etme imkânı
 • Geliştirici ve güvenlik uzmanlarına gelir akışı
 • Tehdit engelleyici algoritmalar için ödeme
 • Araştırma ve ürünler için veri indirme ve kullanma
 • Merkeziyetsiz uygulamalar oluşturma

HRO Token Detayları

heroic token Güncel HEROIC Rehberi: HEROIC token nedir, HRO token nedir? nereden ve nasıl satın alınır, HRO madenciliği nasıl yapılır? geleceği nasıl?

HEROIC token ROADMAP

HEROIC nedir

HEROIC nedir

HEROIC token nerden alınır-satılır

eToro
bitFlyer
PoloniDEX
HRO/TRX paritesi ile ticaret yapılabilir r

HRO Ekip

Çekirdek kadro sadece üç kişi fakat alanlarında kesinlikle uzman isimler. Ayrıca çok önemli danışmanları var. Tamamını görmek için tıklayınız.

HEROIC Token Partnerlerİ

heroic token Güncel HEROIC Rehberi: HEROIC token nedir, HRO token nedir? nereden ve nasıl satın alınır, HRO madenciliği nasıl yapılır? geleceği nasıl?

Evet, partnerler son derece üst düzey fakat projeyle ilişki düzeylerini bilemiyorum.

Daha fazla detay için Whitepaper‘a göz atınız.

Önemli

Proje şu an ICO sürecinde. Son katılım 31 Aralık 2019.

ICO fiyatı: 1 HRO = 0.1125 USD

Hard cap:41,000,000 USD

Toplam arz 1 milyar ve ICO’da bunun yarısı satışa sunulmuş.

Twitter’a giriş tarihleri Nisan 2015. Takipçi sayıları yaklaşık 7900.

Telegram’da bu sayı 3324, Facebook’ta 9733.

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabımı incelemek veya almak için TIKLAYINIZ.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.