okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.25%
Bitcoin
67.872,23 USDT
eth
ETH
-1.63%
Ethereum
3.830,67 USDT
bch
BCH
-5.07%
Bitcoin Cash
464,82 USDT
xrp
XRP
-1.31%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.9%
Litecoin
82,77 USDT
bnb
BNB
-0.71%
Binance Coin
599,57 USDT
sol
SOL
-1.51%
Solana
167,58 USDT
avax
AVAX
-3.27%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.21%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.36%
Poladot
7,38 USDT
doge
DOGE
-3.49%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güvenin geri döndüğü Bitcoin fiyatında şimdi ne beklenebilir?

FTX krizi bir borsaya daha sıçradı! Para çekme işlemleri durduruldu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para piyasasında yatırımcılar uzun süredir görmedikleri pozitif duruma şahit oluyorlar. Büyük bir yatırım şirketinin CEO’su ise BTC fiyatının yıl sonuna kadar nelerin beklendiğini açıklıyor. Önemli açıklamaları var.


Güvenin geri döndüğü Bitcoin fiyatında şimdi ne beklenebilir?

Bitcoin yatırımcı ve traderleri için sevinçli bir gün. Çünkü lider kripto para, Haziran’dan bu yana ilk defa 22,000 dolar seviyesinin üzerinde kalabildi. Dünyanın en büyük bağımsız finansal danışman ve varlık yöneticisi şirketi deVere Group CEO’su Nigel Green de bundan dolayı boğa değerlendirmeler yapıyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında kritik 23,000 dolar ve yeni seviyeler: Güncel BTC teknik analizi

Bu arada Bitcoin fiyatı ise KoinMedya.com Bitcoin teknik analizinde bahsettiğimiz gibi 21,600 dolar direncinin üzerine yerleşti ve kademeli olarak 23,000 dolara kadar yükseldi. Tabii ardından bir miktar geriledi ve konsolide oluyor. Nigel Green ise durumu şöyle değerlendiriyor:

“Kripto para piyasası için son aylar çok zorlu geçti. Buna hisse senetleri de dahil tüm riskli varlıklar da dahil. Başlıca sebebi ise birçok konuların yanı sıra küresel ekonomik yavaşlama korkuları, enflasyon ve jeopolitik faktörlere dayanan kasvetli durum.”

“Kripto henüz bu kasvetli durumundan kurtulamadı. Belki yıl sonundan önce yeni bir sıçrama yapmadan önce yeni bir sarsıntı yaşayabilir.”

Güvenin geri döndüğü Bitcoin fiyatında şimdi ne beklenebilir?

deVere Group CEO’su ise kripto paralar da dahil tüm risk varlıkları için kötü haberlerin çoğunun artık fiyatlara yansıdığını da belirtiyor. Bundan dolayı yatırımcı ve dolayısıyla da fiyatların son bir sarsıntı sırasında çok fazla etkilenmeyeceğini belirtiyor. Şöyle devam ediyor:

İlgili – Ethereum fiyatında 1,600 dolara ralli ve yeni dirençler: Güncel ETH teknik analizi

“Açıkçası insanlar, dünyanın dört bir yanındaki ekonomiler için ters rüzgarların devam ettiğini bir ortamda Bitcoin gibi bazı kaliteli varlıkların şu anda ucuz olduğunu anlamaya başlıyor.”

“Güven tüm piyasalara geri dönüyor.”

“Özellikle Bitcoin’de, insanlar dijital, sınırsız, küresel para birimlerinin mevcut ve gelecekteki değerini takdir ediyor ve mevcut düşük değerlerden yararlanmak için şimdi hareket etmeye başlayacaklar.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.