1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Gözler Shiba’da: SHIB rekor kırıyor, Doge ise beklemede!

Gözler Shiba’da: SHIB rekor kırıyor, Doge ise beklemede!

Gözler Shiba’da: SHIB rekor kırıyor, Doge ise beklemede!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Günün yıldızı Shiba Inu’nun piyasa değeri bir günde rekor bir artış gördü. SHIB dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Gözler Shiba’da: SHIB verilerinde rekor artışlar!

Shiba Inu kripto dünyasında günün en gözde oyuncusu. Dogecoin’den esinlenerek piyasaya sürülen meme kripto para birimi son 24 saat içerisinde %47 değer kazandı ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı. Gün içerisinde 0.00004442 dolarlı ATH’yi gören SHIB, sosyal medyada gündem oldu.

shiba

Twitter’da Türkiye gündeminde zirvede olan Shiba Inu için sosyal paylaşım platformu kullanıcılar 162,000 tweet attı. Meme kripto para birimi yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000041 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Shiba Inu nedir? Geleceği nasıl?

SHIB, piyasa sıralamasında 11.sırada. Toplam piyasa değeri 16,346,126,908 milyar dolar. Coinmarketcap sıralamasında üstünde bulunan Terra (LUNA) ile arasındaki farkı bir günde kapattı ve LUNA’yı geride bıraktı.

Son 24 saat içerisinde bu piyasa değerinde çok büyük bir artış meydana geldi. SHIB’in piyasa değeri 11 milyar dolar seviyesinde 16 milyar dolara yükselerek bir günde 5 milyar dolarlık artış gördü.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Artış, SHIB’nin esas olarak yeşilde işlem gördüğü ve önemli bir yeni kullanıcı ilavesi kaydettiği bir haftayı takip ediyor.  Geçtiğimiz haftada kaydettiği artış ile yatırımcışarın dikkatini üzerine çeken Shiba’da 40,000 yeni yatırımcıyı kendisine çekti ve yeni yatırımcılar portföylerine Shiba ekledi.

shiba Inu

Dogecoin’e Elon Musk’ın gösterdiği ilginin ardından meme kripto para birimleri bir anda ilginin merkezine oturdu. Shiba’da bu akımın en önemli kripto paralarından biri oldu ve performansı ile dikkatleri üzerine toplayarak yatırımcı çekti.

SHIB’nin istikrarlı büyümesi, aldığı tüm eleştirilere rağmen devam ediyor. Twitter’da 1 milyondan fazla takipçiye ulaştı. Önde gelen finans kuruluşları yatırımcılar Shiba’ya yatırım yapmamaları konusunda uyarsa da Shiba hayranları desteklerine ve PR çalışmalarına devam ediyor.

SHIB’deki artışların ardından sosyal medyadan Robinhood’a iletiler yağdıran Shiba hayranları kripto paranın Robinhood’da listelenmesini talep ediyor. SHIB hayranları Robinhood’un kullanıcılarına “Son üç ayda aşağıdaki kripto paralardan herhangi birini satın aldınız mı” sorusu ile yapılan anketi alıntılayarak SHIB’ın seçilecek kripto paralardan biri olacağını vurguluyorlar.

Shiba son dönemlerde başlattığı yeniliklerle daha büyük kitlelere ulaşma çabasına devam ediyor. Bireysel yatırımcılar için hızlı para kazanmanın bir yolu olarak görülen kripto para bir NFT pazarına da giriş yaparak NFT koleksiyonu oluşturmuştu.

Doge beklemede!

Shiba rekordan rekora koşarken Doge stand-by modunda bekliyor. Belki de Shiba dinnenmeye başlayınca Dogecoin koşusu başlayacak.

dogecoin

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.