1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Google’dan sürpriz kripto ortaklığı!

Google’dan sürpriz kripto ortaklığı!

Google’dan sürpriz kripto ortaklığı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Arama devi Google ile sanal kripto para şirketi Bakkt arasında ortaklık kuruldu.

Google sürpriz Bakkt ortaklığını duyurdu

Intercontinental kripto borsasının sahip olduğu kripto para şirketi Bakkt ile dünya devi Google arasında bir otaklık kurulduğu bugün yayınlanan bir basın bülteni ile duyuruldu.

 

google

 

Kullanıcıların kripto para ile alışveriş yapmalarına imkan sağlayan bir pazar yeri olan Bakkt, yaptığı basın açıklamasında Google ile yeni ortaklık kapsamında, ödeme yapılmadan önce kripto bakiyesinin fiat’a dönüştürüleceğini duyurdu.

Açıklamada, Bakkt’ın Google Cloud tarafından desteklenen çözümlerini ABD’deki perakende satıcı ve tüccarlar da kullanabilecek.

Şirket ayrıca yapay zeka (A.I.), makine öğrenimi (ML) ve coğrafi konum işlevine sahip bir analiz platformu kurmak için Google Cloud’u kullanmayı hedefliyor.

 

Bakkt CEO’su Gavin Michael tarafından yayınlanan basın açıklamasında şunlara yer verildi:

Bu ortaklık, tüketicilerin dijital varlıklarından gerçek zamanlı, güvenli ve güvenilir bir şekilde yararlanmalarını sağlayan, Bakkt’ın dijital varlık pazarındaki güçlü konumunun bir kanıtıdır. Ek olarak, Google Cloud ile iş ortaklığı yapmak, şüphesiz milyonlarca kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ölçeklenebilen, sınıfının en iyisi, yenilikçi bir platform oluşturmaya devam etmemizi sağlayacak.

 

Bu ay bir SPAC birleşmesi yoluyla halka açılması beklenen Bakkt, Mart ayı sonlarında çeşitli dijital varlıklar için bir tüketici cüzdanı uygulaması da yayınladı.

 

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Canlı BTC fiyatı: $ 27,207.29

 

Kaynak