1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Goldman Sachs’ın eski yöneticisinden çok önemli Ethereum tahmini!

Goldman Sachs’ın eski yöneticisinden çok önemli Ethereum tahmini!

Goldman Sachs’ın eski yöneticisinden çok önemli Ethereum tahmini!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi olan ve kripto piyasasında geniş kitleler tarafından takip edilen Raoul Pal, son analizlerinde önemli bir Ethereum tahmininde bulundu. Pal’in analizinin detayları ve Ethereum’a ilişkin teknik veriler haberimizde.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisinden çok önemli Ethereum tahmini!

ABD’nin enflasyon verileri beklentilerin altında gelince kripto para piyasasında bir canlanma gördük. Bitcoin, 17.000 dolarlık direnci kırarak 18.000 dolara doğru yükselirken altcoinlerin lideri Ethreum, 1.300 doların üzerine çıktı.

Ether’deki yükseliş görünümü haftalık bazda da pozitif bölgede yer alıyor. Dünyanın önde gelen finans kuruluşlarından biri olan Goldman Sachs’ın eski bir yöneticisi olan Raoul Pal, son analizinde Ethereum’u ele aldı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Pal, Ethereum’u tüccarların radarlarında tutmaları gereken bir ETH tablosu olduğunu söylüyor. “Ethereum Today – 2017-2021 Analog” tablosuna işaret eden ünlü isim, u tablo takip edilirse ETH’nin şu anda ayı piyasasının dibine yakın olduğunu göreceğimizi ifade ediyor.

Ethereum

“Açıkçası, fiyat analogları hiçbir zaman mükemmel sonuç vermiyor, ancak yine de radarımızda olması gerekiyor.”

Analist ayrıca borsa yatırımcılarının aşırı düşüş eğiliminde olduğunu gösteren bir tablo paylaştı.

 

 

Ethereum

 

“Ayrıca, kelimenin tam anlamıyla “herkes” zaten düşüş eğiliminde; bu tablo kendi adına konuşuyor ve 1970’e kadar uzanıyor.”

Pal, yukarıdaki grafikten de görüleceği gibi S&P 500’ün, 50 yılı aşkın bir süredir piyasa duyarlılığı ile tarihsel korelasyonuna dayanarak dibe yakın olabileceğini öne sürüyor

Ünlü yönetici, bir resesyonun yaklaşmakta olduğuna inanırken, ekonomik gerilemenin politika yapıcıların para politikalarını gevşetmesi için katalizör olabileceğini düşünüyor.

“Anlaşamadığımız konu, resesyonun büyüklüğünden çok (ISM kolaylıkla 40’ı görebilir), resesyonun süresi. Konsensüs hala gelecek yıl finansal koşullarda bir artıştan ve dolayısıyla yerleşik bir küresel durgunluktan bahsederken, bunun tam tersinin olduğunu görüyoruz.
Öncü göstergelerimiz, finansal koşulların yakında ve potansiyel olarak önemli ölçüde gevşemeye başlayacağını gösteriyor.”

Yaşanacak mali gevşemenin uzun vadede Ethereum için önemli bir rahatlama sağlatacağı öngörülüyor. Ether, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.323 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

Etiketler: