1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Bitcoin’de dibin neresi olduğunu açıkladı!

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Bitcoin’de dibin neresi olduğunu açıkladı!

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Bitcoin’de dibin neresi olduğunu açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, Bitcoin ve kripto piyasalarının genel durumunu değerlendirdi. Detaylar haberimizde.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Bitcoin’de dibin neresi olduğunu açıkladı!

Kripto piyasasında yeni bir deprem yaşanıyor. Bitcoin geçtiğimiz hafta sonuna doğru elde ettiği kazançları neredeyse buharlaştırdı. Bitcoin, son 24 saat içerisinde %6,42 değer kaybetti ve 21.000 doların altına geriledi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Ethereum ise aynı süre içerisinde %5,67 değer kaybetti ve 1.600 dolar seviyesine geri çekildi. Ethereum cephesinde güncelleme beklentileri oldukça yüksek. Kripto piyasasında düşüş başlayınca piyasada dibin hangi seviyelerde olduğu tahminleri gün yüzüne çıktı.

İlgili. Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum için açıklamalarda bulundu ve kripto paraların düşeceği seviyeleri ele aldı. Real Vision CEO’su yeni bir YouTube videosunda varlık piyasaları geleceği fiyatlama eğiliminde olduğu için tüccarların ve yatırımcıların 12 ila 18 ay ileriye bakmaları gerektiğini söyledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Pal, ayrıca Bitcoin ve Ethereum’un dibi gördüğünü daha fazla düşmeyeceğini dile getirdi.

“Şu anda Twitter’daki herkesin ‘Bir durgunluğa giriyoruz’ dediğini duyabiliyoruz. Hisse senetlerinde bir düşüş daha olacağı açık çünkü resesyonda fiyatlanmaları gerekiyor. Her şeyin gerçek zamanlı olarak çalıştığını varsayıyoruz ancak gerçek böyle değil.”

Pal, önümüzdeki 18 ay içinde enflasyonun negatif gitme olasılığının yüksek olduğunu düşünüyor ve bunun kripto gibi riskli varlıklar için iyi bir haber olduğunu söylüyor.

“12 aya bakarsak durgunluk geride kaldı, faizler daha düşük ve enflasyon düşük. Bu, riskli varlıklar ve kripto için çok iyi bir sonuç. Kripto haziran ayında dibe vurdu. Bundan daha derin bir dip olacağını sanmıyorum. Daha çok teknik analizlerim için kullandığım DeMark göstergelerim bana bu sinyali verdi.”

Bitcoin ve Ethereum sırasıyla yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20.874 dolardan ETH ise 1.625 dolardan fiyatlanıyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.