1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Gizemli Shiba Inu balinasının şoke eden SHIB transferi

Gizemli Shiba Inu balinasının şoke eden SHIB transferi

Gizemli Shiba Inu balinasının şoke eden SHIB transferi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Gizemli bir Shiba Inu balinasının yaptığı yeni bir SHIB hareketi birçok açından kripto para meraklılarını hayretler içinde bıraktı. Olayın ayrıntılarına bakalım.


Gizemli Shiba Inu balinasının şoke eden SHIB transferi

Gizemli bir Shiba Inu (SHIB) balinası, aniden Ethereum blockchain üzerinde 3.9 trilyon SHIB token içeren dev bir transfer gerçekleştirdi. En ilginç olanı ise bu kadar tokenin transfer ücreti sadece 0.95 dolar oldu. Bu kadar düşük işlem ücreti kripto alanında bile birçoklarını şaşırtıyor. Geleneksel finans sisteminde bu kadar parayı transfer için ödenecek yüklü maliyetle kıyaslanamaz kadar düşük.

Kripto para piyasasını izleyen Whale Alert platformu, bu gizemli Shiba Inu balinasının transfer ettiği 3.9 trilyon SHIB tokenin değerinin 42.9 milyon dolar olduğunu bildiriyor. Bu kadar paranın Ethereum blockchain üzerinde transfer edilmesi için ise işlem ücreti olarak 0.0006186386 ETH ödedi. Yani 0.95 dolar.

İlgili – Analistten yükselme potansiyeli olan yeni “Solana katili” coin açıklaması

Whale Alert (@whale_alert) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“3,914,263,607,418 SHIB (42,932,556 dolar) bilinmeyen bir cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana transfer edildi.”

https://twitter.com/whale_alert/status/1585591004081655809?s=20&t=bE9cPkXYn8mqTx6xz0LEyw

Söz konusu balinanın bu transferi, tam da SHIB fiyatının toparlanmaya çalıştığı bir döneme denk geliyor. Shiba Inu fiyatı şu an 0.000011 dolardan işlem görüyor ve boğa piyasası sırasında gördüğü 0.0008 dolar zirveden önemli ölçüde düşüş yaşadı. Son 30 günde ise SHIB fiyatı yatay bir seyir izliyor. Tabii genel piyasada da benzer bir gidişat var.

İlgili – Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini: Ufukta %50 ralli

SHIB yatırımcıları ne kadar kârda ne kadar zararda?

Kripto analitik platformu IntoTheBlock’un sağladığı verileri şunu gösteriyor. Bir meme coin olan SHIB’in yatırımcılarının yüzde 70’i zararda. Yani SHIB fiyatı şu an onların aldıklarının altında bir değere sahip. Sadece yüzde 27 kazançlı ve yüzde 3’lük bir oran da tam aldıkları fiyatta.

Kaynak