Loading...
btc
BTC
-1.38%
Bitcoin
63.979,49 USDT
eth
ETH
-0.14%
Ethereum
3.508,03 USDT
bch
BCH
0.24%
Bitcoin Cash
390,76 USDT
xrp
XRP
-0.09%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-1.92%
Litecoin
73,26 USDT
bnb
BNB
-0.42%
Binance Coin
585,22 USDT
sol
SOL
-0.94%
Solana
132,30 USDT
avax
AVAX
0.96%
Avalanche
27,84 USDT
ada
ADA
0.54%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
0.47%
Poladot
5,67 USDT
doge
DOGE
-0.03%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-0.23%
Shiba Inu
0,00 USDT

GALA token cephesinde neler yaşanıyor! Altcoin bir anda %30 değer kaybetti

Gala
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

1 milyar dolarlık bir hack (veya belki de bir halı çekme ) korkusu GALA’nın %30 değer kaybetmesine neden oldu! Detaylar haberimizde.

GALA token cephesinde neler yaşanıyor! Altcoin %30 değer kaybetti

Oyna kazan alanında öncü olan Gala Games, bir saldırıyla ilgili spekülasyonlara tanık oldu.   GALA token fiyatı düştüğü için milyarlarca dolar değerinde potansiyel bir kayıp korkusu yatırımcıları derinden etkiledi.

GALA fiyatı, tokene yönelik saldırı gibi görünen bir durum nedeniyle yatırımcılarda ortaya çıkan panik nedeniyle büyük bir düşüş kaydetti. Perşembe günü geç saatlerde, bir adresten 1 milyar doların üzerinde GALA tokeni basıldı ve bu da GALA sahiplerinin alarma geçmesine neden oldu. Bu potansiyel saldırı, panik satışına yol açtı ve mumun fitili %29,34’e çıktı ve fiyatta ani düşüş görüldü.

İlgili: GALA token nedir?

Ancak, GALA dahil olmak üzere tokenlar için zincirler arası varlık transferini sağlayan platform olan pNetwork tarafından saldırının kontrol altına alındığı belirtildi.

“pNetwork köprüsünün yanlış yapılandırılması, pGALA’nın yeniden konuşlandırılmasını gerektirdi. pGALA para yatırma ve çekme işlemlerinin işlevselliğini eski haline getirmek için gerekli pGALA bakiyelerini sağlamak için doğrudan Gala ekibi ve borsalarla birlikte çalışıyoruz.”

Ekip, p.Network köprüsündeki yapılandırma hatası nedeniyle pGALA’nın yeniden konuşlandırılması gerektiğini açıkladı. p.Network, Ethereum üzerindeki GALA tokenlerde herhangi bir sorun olmadığını ancak PancakeSwap havuzundan satın alanların her şeylerini kaybedebileceğini yineledi. Panik kısa sürede sona erdi.  Birkaç saat içinde bir kurtarma güncellemesi yapıldı.

Gala

GALA fiyatına gelince, token zaten 0,0313 dolarlık destek hattını test etmek istiyordu ve fiyat düşüşünün ardından bu gerçekleşti. MACD’de gelişen düşüş eğilimi, GALA’nın potansiyel olarak desteğin altına düşebileceğini ve 0.0200 dolar civarında daha düşük seviyeler oluşturabileceğini gösteriyor. Ancak GALA bu panikten kurtulursa ve düşüş trendi çizgisini kırarsa, yatırımcılar 0.0500 dolara doğru bir yükseliş bekleyebilirler.

İlgili: GALA token fiyat tahmini

Ayrıca p.Network, eski tokenin yerine yeni bir pGALA tokeni oluşturulacağını ve havuz boşaltılmadan önce pGALA’yı elinde tutan kullanıcılara airdropla gönderileceğini açıkladı.

GALA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,035 dolara kadar yeniden yükseldi.

Günlük GALA token fiyat hareketleri

Gala

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.