1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Milyarlarca doları yöneten fon şirketinin CEO’sundan Bitcoin tahmini!

Milyarlarca doları yöneten fon şirketinin CEO’sundan Bitcoin tahmini!

Milyarlarca doları yöneten fon şirketinin CEO’sundan Bitcoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyarlarca doları yöneten fon şirketi Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, yeni bir blog yazısında Bitcoin’e ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Detaylar haberimizde.

Milyarlarca doları yöneten fon şirketinin CEO’sundan Bitcoin tahmini!

Bitcoin, Terra’nın alımlara devam etmesi ve ABD’de açıklanan enflasyon verilerinin beklentinin üstünde gerçekleşmesi sonucu aşağı yönlü hareketini durdurdu ve tekrar yükselişe geçti.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Lider kripto para birimi mart ayının ikinci yarısından itibaren yükselişe geçmiş ve 48,000 dolar seviyesini görmüştü. Geçtiğimiz hafta 40,000 doların altına gerilese de toparlanmayı başardı. 43,500 dolarlık kritik direnç bu noktada önemli. Bitcoin bu seviyenin üzerine çıkmayı başarabilirse 50,000 dolara doğru yelken açabilir.

bitcoin

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ancak son dönemlerde dikkat çeken başka bir durum ise Bitcoin’in artık daha az volatil olduğu gerçeği. Pantera Capital CEO’su Dan Morehead’da bu duruma dikkat çekiyor ve kurumsal benimsenmenin artmasıyla birlikte bu hareketlerin daha da azalacağını söylüyor. Gelecekte ayı piyasalarının daha yumuşak geçeceği konusunda açıklamalar yapan ünlü CEO, mevcut ayı piyasasının bittiğini ve Bitcoin’in yeni bir ralli döngüsüne geçtiğini savunuyor.

“Gelecekteki ayı piyasaları daha sığ olacak. Önceki ikisi-%61 ve -54 idi. Ne yazık ki, bedava öğle yemeği yok. Öte yandan, muhtemelen artık 100x rallilerini de görmeyeceğiz. Yatırımcılar blok zinciri için hisse senedi, tahvil ve emlak piyasalarından kaçarken, önümüzdeki 6-12 ay büyük bir ralli görecek.”

CEO ayrıca, Nisan ayı başlarında BTC’nin, Bitcoin pazarı için “nadir” bir ucuzluk seviyesi olduğunu söyledi. Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 41,237 dolardan işlem görüyor. BTC, 783 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer ile toplam kripto piyasasının 40,9’unu domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

bitcoin

 

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: