1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Floki yeni bir Shiba olur mu?

Floki yeni bir Shiba olur mu?

Floki yeni bir Shiba olur mu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

%100’luk pump’ın ardından Floki, en az Shiba kadar popüler oldu! Shiba trenini kaçıran kripto para yatırımcıları Floki ile yola çıkmak istiyor.


Floki yeni bir Shiba olur mu?

Kripto para piyasaları oldukça heyecanlı bir piyasa! Fırsat coinleri yakalayan bir yatırımcı, günler içerisinde zengin olabilir. Başarı hikayeleri her zaman daha çok dikkat çekiyor. Ancak kripto para piyasalarında ciddi zarara uğrayan yatırımılar da var. Bu nedenle uzmanlar, ciddi rakamlarla kripto para piyasalarına yatırım yapmayı tavsiye etmiyor. Birçok uzman “ancak kaybetmeyi göze alacağın rakamla kripto para piyasalarına giriş yapın” tavsiyesinde bulunuyor.

Shiba son günlerde ciddi bir çıkış yakaladı. Aşağıdaki grafikte Shiba fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Floki yeni bir Shiba olur mu?

Ekim ayının başlarında Shiba fiyatlarında virgülden sonra 5 sıfır vardı. 1 aydan kısa sürede Shiba, virgülden sonraki 1 sıfırı yedi ve 10 kat değer kazandı.

Bugün Floki fiyatlarında da ciddi bir değer artışı gözleniyor. Floki’de %100’ün üzerinde değer artışı yaşandı. Şimdi kripto para yatırımcıları şu soruyu soruyor: Floki bir Doge ya da Shiba olur mu?

Aşağıdaki grafikte Floki fiyatlarında son 2 gündeki fiyat değişikliğini görüyoruz.

Floki yeni bir Shiba olur mu?

Bu üç kripto paranın ortak bir özelliği var. O da bu kripto paraların memecoin sınıflandırmasında tutulması!

Meme kavramı, toplum tarafından kolayca kopyalanabilen ve taklit edilen kavram ve davranış biçimlerini tanımlanıyor. Doge, Shiba, Floki ve bir grup kripto para hızlı biçimde geniş bir taraftar kitlesi topladı. Bu kitle hızlı bir şekilde örgütlenebiliyor ve fiyatlar üzerinde etkili olabiliyorlar.

Floki isimli kripto para ise geçtiğimiz günlerde Elon Musk’un kısa bir paylaşımı ile yatırımcıların dikkatini çekti. Elon Musk kısa paylaşımı: “Floki Frunkpuppy”!

Bu gelişmenin ardından Floki de memecoinler sınıflandırmasında yerini aldı. Ancak memcoinlerin oldukça spekülatif bir kripto para olduğunu akıldan çıkarmamak lazım!

Kaynak

İlgili!

Floki Inu nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLOKI haber ve gelişmeleri

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.