Floki fiyatı 30 günün zirvesinde: Yükseliş devam eder mi?

Memecoinlerde yükseliş! Shiba rakibi Floki pump yaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para Floki Inu (FLOKI) fiyatı dikkat çeken bir boğa momentumu yaşıyor. Son bir ayın zirvesine yükselen FLOKI fiyatında neler yaşandığına ve boğa rallisinin devam edip etmeyeceğine bakalım. İşte, ayrıntılar.


Floki fiyatı 30 günün zirvesinde: Yükseliş devam eder mi?

Floki Inu (FLOKI) fiyatın son 24 saatte önemli ölçüde boğa momentuma sahip oldu. Böylece boğalar yeni bir 30 günlük zirve oluşturdu. FLOKI fiyatı 0,00002869 dolardan 0,0000482 dolar yerel zirvesine yükseldi. Şu an ise 0,00003932 dolardan işlem görüyor. Dünkü kapanışla kıyaslandığında yüzde 40’dan fazla değer kazanmış görünüyor.

Eğer FLOKI fiyatı 0,0000482 dolar engelini kırabilirse, daha fazla alımlarla birlikte pozitif trende devam edebilir. Bu da kısa vadede daha fazla yükselişin sinyali olacak. Ancak eğer piyasa yeniden ayıların eline geçerse, dikkat çeken bir düşüş yatırımcıları satış yapmaya sürükleyecek.

İlgili – Floki Inu nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLOKI coin haber ve gelişmeleri

FLOKI’nin piyasa değeri ve işlem hacmi son 24 saatte sırasıyla yüzde 39 ve yüzde 13 civarında arttı. Böylece piyasa değeri ve işlem hacmi sırasıyla 382.929.724 dolar ve 261.059.554 dolar olarak gerçekleşti. Bu yükselişin başlıca sebebi ise yeni bir 30 günlük zirve kaydetmesi. Güçlü bir performans ve daha fazla büyüme beklentisi yatırımcılarda FLOKI’ye olan ilgiyi artırdı. Bundan dolayı piyasanın düşüş yaşadığı bu günlerde yükseliş olduğunu görüyoruz.

Floki fiyatı 30 günün zirvesinde: Yükseliş devam eder mi?

FLOKI/USD 24 saat fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

FLOKI fiyatında Keltner Kanalı analizi, muhtemel bir volatilite ve fiyat hareketlerinin yükselmesine işaret ediyor.


Öte yandan stokastik RSI 59,94 seviyesinde ve sinyal çizgisinin altında hareket etmesi de mevcut boğa momentumun güç kaybetmeye başladığını gösteriyor olabilir. Bundan dolayı kısa vadede bir düşüş gelebilir. Tabii bu da bazı traderler için alım fırsatı anlamına da gelecek.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Floki fiyatı 30 günün zirvesinde: Yükseliş devam eder mi?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.