1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Fiyatlar düşünce dev balinanın 12 milyon dolarlık aldığı kripto para

Fiyatlar düşünce dev balinanın 12 milyon dolarlık aldığı kripto para

Fiyatlar düşünce dev balinanın 12 milyon dolarlık aldığı kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para fiyatları bu hafta düşüş yaşıyor. Böyle bir ortamda en büyük balinalardan biri elindeki coin sayısını artırmaya başladı. İşte, balinanın alım yaptığı coin ile ilgili ayrıntılar.


Fiyatlar düşünce dev balinanın 12 milyon dolarlık aldığı kripto para

En büyük 20 Dogecoin (DOGE) balinasından biri, bu hafta meme coinde yaşanan düşüşü fırsat bilerek bakiyesine daha fazla coin ekledi.

Blockchain izleme hizmeti Dogecoin Whale Alert, ilk önce milyonlarca dolar değerinde büyük bir DOGE hareketi tespit ettiğini bildirdi.

İlgili – Düşen piyasaya meydan okuyarak %55 yükselen altcoin

Dogecoin Whale Alert, bu TOP 20 balinanın 159.347.709 DOGE transfer ettiğini bildiriyor. Bu coinlerin değeri ise 12,42 milyon dolar ediyor. Bu DOGE coinler ise başka bir TOP 20 balinasının cüzdanına gitti.

İşlem ücreti olarak ise sadece 0,42 dolar ödendi.

İlgili – Ünlü analist, Bitcoin ve kripto konusunda yine ne zaman iyimser olabileceğimizi açıkladı

https://twitter.com/DogeWhaleAlert/status/1649518782858051584?s=20

Bu coinlerin geldiği cüzdanın mevcut bakiyesi 3.606.782.314 DOGE oldu. Mevcut piyasa değeri ise 283,85 milyon dolar ediyor.

DOGE şu an 0,078 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para, haftalık zirvesi olan 0,094 dolardan yüzde 17 oranında düştü.

İlgili – 10 yıl sonra uyanan dev Bitcoin balinasının inanılmaz kazancı

DOGE fiyatı bu hafta Perşembe günü düşmeye başlamıştı. Tam da Elon Musk’ın SpaceX şirketinin çok reklamını yaptığı test roketinin fırlatmadan 4 dakika sonra beklemedik bir şekilde patlamasından sonra. DOGE fiyatı Musk ile ilgili gelişmelere tepki veren bir kripto para. Zaman zaman Musk’ın yaptığı duyurular bu coine yükselme gücü de sağlıyor. Musk, Dogecoin’e olan desteği ile bilinen bir milyarder girişimci.

Kaynak

Etiketler: