Loading...
btc
BTC
-0.12%
Bitcoin
63.346,37 USDT
eth
ETH
-0.58%
Ethereum
3.083,94 USDT
bch
BCH
-4.38%
Bitcoin Cash
486,04 USDT
xrp
XRP
-0.64%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.91%
Litecoin
78,80 USDT
bnb
BNB
-0.98%
Binance Coin
547,29 USDT
sol
SOL
-1.47%
Solana
136,48 USDT
avax
AVAX
0.27%
Avalanche
35,25 USDT
ada
ADA
1.6%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.38%
Poladot
6,73 USDT
doge
DOGE
-3.41%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.43%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analist, Bitcoin ve kripto konusunda yine ne zaman iyimser olabileceğimizi açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş bir topluluğun takip ettiği ünlü analist, Bitcoin (BTC) ve kripto para konusunda ne zaman yeniden bir boğa piyasayı bekleyebileceğimizi açıkladı. Analistin açıklamalarının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analist, Bitcoin ve kripto konusunda yine ne zaman iyimser olabileceğimizi açıkladı

Ünlü analist Benjamin Cowen, YouTube’da 785.000 takipçisine yaptığı açıklamada, şu an tam teşekküllü bir Bitcoin (BTC) ve kripto piyasası beklemenin zamanı olduğunu söylüyor. Analiste göre Bitcoin’de yeni bir “sessiz sedasız yaz” olma riski var.

Cowen, Nisan 2021 ve 2022’nin her ikisinde de BTC’nin yerel zirveler görüldüğünü ve ardından birden fazla ay devam eden düşüş trendi geldiğini ifade ediyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında düşüş sonrası kritik işlem aralığı: BTC teknik analizi

Analist, bu formasyonun devam etmesi durumunda, bahsettiği tezinin doğrulanmış olacağını bildiriyor. Bu durumda Bitcoin fiyatı bu yıl sonu ya da gelecek yılın başından erken bir dönemde ayı piyasasından tamamen kurtulmuş olmayacak. Şöyle açıklıyor:

“Genel olarak yeni bir sessiz sedasız yaz dönemi geçirebileceğimizi söyleyebilirim. Burada belirli seviyeler arasında iniş ve çıkışlar olacak. Ardından ise halving yılına doğru bir ralli hazırlığı olacak. Bu benim genel kanım. Bunu uzun süre önce açık bir şekilde söyledim. Çünkü toparlanma yılları her iki taraf (boğa ve ayı) için de çok yıpratıcı olur. Her iki tarafa oynayanları tebrik ederim. Yılın geri kalanı için genel beklentim ise fiyatın yeniden düşmeye başlaması.”

Cowen, ABD ekonomisinin şu an resesyon riski ile karşı karşıya olduğunu söylüyor. Bundan dolayı da Bitcoin ve kripto için yeniden iyimser olmanın zamanı muhtemelen 2023 yılı sonu ya da 2024 yılının başları olacak. Bu dönemde ekonomik düşüş endişeleri ya yok olacak ya da çok azalacak.

İlgili – Doğru tahminleriyle ünlü analistten Bitcoin ve kripto piyasası uyarısı!

İşte, analistin ilgili açıklamaları:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.