Loading...
btc
BTC
-0.33%
Bitcoin
63.218,14 USDT
eth
ETH
-0.52%
Ethereum
3.086,03 USDT
bch
BCH
-4.09%
Bitcoin Cash
487,48 USDT
xrp
XRP
-0.25%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
0.89%
Litecoin
78,79 USDT
bnb
BNB
-1%
Binance Coin
547,20 USDT
sol
SOL
-1.18%
Solana
136,89 USDT
avax
AVAX
0.68%
Avalanche
35,40 USDT
ada
ADA
1.68%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.05%
Poladot
6,71 USDT
doge
DOGE
-3.64%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.31%
Shiba Inu
0,00 USDT

Finhaven borsası avantajları nedir, nasıl kullanılır=

Finhaven projelerin ve şirketlerin sermaye ve ticari alım satım amaçlı menkul kıymetleri yükseltmesini kolaylaştırmak, daha ucuz ve daha güvenli hale getirmek için blockchain teknolojisini kullanmaktadır
Finhaven logo
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel menkul kıymet ihraç platformları ve değişim fırsatları için artan bir talep var gibi görünüyor. Şu an itibariyle, az sayıda şirket bu tür hizmetleri sağlıyor, yani bu iş modelinin ileriye doğru hareket eden adil bir kaç şirket olduğunu göreceğiz. Finhaven, dikkate değer olabilecek firmalardan biridir.

FINHAVEN NE SUNUYOR?

Özetle, Finhaven projelerin ve şirketlerin sermaye ve ticari alım satım amaçlı menkul kıymetleri yükseltmesini kolaylaştırmak, daha ucuz ve daha güvenli hale getirmek için blockchain teknolojisini kullanmaktadır. İkinci husus özellikle ilginçtir, çünkü menkul kıymetlerle ilgili herhangi bir şey şüphesiz SEC’den bir noktada dikkat çekecektir.

Öyle olsa bile, Finhaven bu fırsatları blockchain teknolojisiyle birlikte memnuniyetle keşfedecektir. Daha spesifik olarak, düzenleyici uyum içinde olan küresel bir borsa sağlamak istiyor. Özellikleri arasında blockchain, tokenized menkul kıymetler, akıllı sözleşme yönetimi / uzlaştırma ve portföy yönetim araçları üzerinde hisse senedi ve borç verme bulunmaktadır. Tüm bunlar, Bitcoin’in blockchain teknolojisinin ve Ethereum tarafından sağlanan akıllı sözleşme teknolojisinin ilgi çekici bir karışımı ile elde edilir.

Yatırımcıların yatırımlarının geri dönüşü olarak BTC’yi biriktirmeleri nedeniyle, Bitcoin blockchain Finhaven’ın havale için kullanılır. Ethereum akıllı sözleşmeleri, düzenlenmiş güvenlik tokenlarını yayınlamak, portföy cüzdanlarının korunmasına yardımcı olmak ve tüm işlemlerin değişmez bir kaydına sahip bir denetim katmanı oluşturmak için kullanılır. Her iki dünyanın en iyilerini bir araya getirmek oldukça ilgi çekicidir.

Finhaven güçlü bir platform gibi gelse de, pek çok kişi düzenleyici uyumluluğunu merak edecektir. Şirketin düzenleyici uyumluluk için yeni birtoken standardı oluşturmak için düzenleyiciler ve blockchain topluluğuyla işbirliği yapacağı anlaşılıyor.

ÖNGÖRÜMÜZ

Halihazırda, blockchain teknolojisi sermaye piyasalarında büyük bir etki yaratmamıştır. Finhaven’ın bu değişimi sürdürebilmesi için katalizör olup olmadığı zaman gösterecek. Maliyetleri azaltmanın, küresel sermaye piyasası inşa etmenin ve aracıları birleştirmenin faydaları kesinlikle önemlidir. Aynı zamanda, mevcut sermaye piyasaları modelini bozmak da o kadar kolay olmayacaktır.

Otomatik uyumluluk ve akıllı sözleşme onaylaması bir araya geldiğinde neye benzediğini görmek ilginç olacaktır. Menkul kıymetler kavramının insanlar tarafından kullanılandan çok farklı olmasına rağmen, finans sektöründe bir sonraki mantıksal evrim gibi görünüyor. Menkul kıymet ihraç etmek için yeni yaklaşımlar görmek her zaman iyidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.