1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Finhaven borsası avantajları nedir, nasıl kullanılır=

Finhaven borsası avantajları nedir, nasıl kullanılır=

Finhaven borsası avantajları nedir, nasıl kullanılır=
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Küresel menkul kıymet ihraç platformları ve değişim fırsatları için artan bir talep var gibi görünüyor. Şu an itibariyle, az sayıda şirket bu tür hizmetleri sağlıyor, yani bu iş modelinin ileriye doğru hareket eden adil bir kaç şirket olduğunu göreceğiz. Finhaven, dikkate değer olabilecek firmalardan biridir.

FINHAVEN NE SUNUYOR?

Özetle, Finhaven projelerin ve şirketlerin sermaye ve ticari alım satım amaçlı menkul kıymetleri yükseltmesini kolaylaştırmak, daha ucuz ve daha güvenli hale getirmek için blockchain teknolojisini kullanmaktadır. İkinci husus özellikle ilginçtir, çünkü menkul kıymetlerle ilgili herhangi bir şey şüphesiz SEC’den bir noktada dikkat çekecektir.

Öyle olsa bile, Finhaven bu fırsatları blockchain teknolojisiyle birlikte memnuniyetle keşfedecektir. Daha spesifik olarak, düzenleyici uyum içinde olan küresel bir borsa sağlamak istiyor. Özellikleri arasında blockchain, tokenized menkul kıymetler, akıllı sözleşme yönetimi / uzlaştırma ve portföy yönetim araçları üzerinde hisse senedi ve borç verme bulunmaktadır. Tüm bunlar, Bitcoin’in blockchain teknolojisinin ve Ethereum tarafından sağlanan akıllı sözleşme teknolojisinin ilgi çekici bir karışımı ile elde edilir.

Yatırımcıların yatırımlarının geri dönüşü olarak BTC’yi biriktirmeleri nedeniyle, Bitcoin blockchain Finhaven’ın havale için kullanılır. Ethereum akıllı sözleşmeleri, düzenlenmiş güvenlik tokenlarını yayınlamak, portföy cüzdanlarının korunmasına yardımcı olmak ve tüm işlemlerin değişmez bir kaydına sahip bir denetim katmanı oluşturmak için kullanılır. Her iki dünyanın en iyilerini bir araya getirmek oldukça ilgi çekicidir.

Finhaven güçlü bir platform gibi gelse de, pek çok kişi düzenleyici uyumluluğunu merak edecektir. Şirketin düzenleyici uyumluluk için yeni birtoken standardı oluşturmak için düzenleyiciler ve blockchain topluluğuyla işbirliği yapacağı anlaşılıyor.

ÖNGÖRÜMÜZ

Halihazırda, blockchain teknolojisi sermaye piyasalarında büyük bir etki yaratmamıştır. Finhaven’ın bu değişimi sürdürebilmesi için katalizör olup olmadığı zaman gösterecek. Maliyetleri azaltmanın, küresel sermaye piyasası inşa etmenin ve aracıları birleştirmenin faydaları kesinlikle önemlidir. Aynı zamanda, mevcut sermaye piyasaları modelini bozmak da o kadar kolay olmayacaktır.

Otomatik uyumluluk ve akıllı sözleşme onaylaması bir araya geldiğinde neye benzediğini görmek ilginç olacaktır. Menkul kıymetler kavramının insanlar tarafından kullanılandan çok farklı olmasına rağmen, finans sektöründe bir sonraki mantıksal evrim gibi görünüyor. Menkul kıymet ihraç etmek için yeni yaklaşımlar görmek her zaman iyidir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: