BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Ferrum Network (FRM) Nedir?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ferrum Network (FRM) Nedir?

Ferrum Network (FRM) Nedir?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Merhaba sevgili okurlar. Bugün Ferrum Network’ün Temel Analiz‘i ile karşınızdayım. Bu yazımızda“Ferrum Network (FRM) Nedir?” sorusuna cevap aramaya çalışacağız.

Ferrum Network (FRM) Nedir?

Kategori: Networking, Platform

Ferrum Network, kendisini finansal uygulamalar için yüksek hızlı bir birlikte çalışabilirlik ağı olarak tanımlıyor. DAG tabanlı bir ağ üzerinde çalışacak bu sistem, gelişmiş finansal ürünleri olan bir DeFI (Decentralized Finance, Merkeziyetsiz Finans) projesi.

Ferrum Network Birlikte Çalışabilirlik Diyagramı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinde on yıldan fazla deneyime sahip bir dağıtık sistem uzmanı tarafından tasarlanan Ferrum Network, kripto para birimlerinin temel olarak benimsenmesini engelleyen iki temel sorunu ele almak için kurulmuş: yavaş işlem hızları ve ağlar arasında birlikte çalışabilirlik eksikliği.

Bağımsız bir ağ kurmak yerine Ferrum Network, mevcut blockchain’lerin değerlerinden yararlanıyor ve bunları, birlikte çalışabilirlik ağı üzerinden herhangi bir dijital varlığın eşler arası (P2P) işlemlerini sağlayan yüksek hızlı bir işlem katmanına bağlıyor.

Burada birbirine bağlı iki unsur söz konusu:

(1) Herhangi bir dijital varlığın P2P işlemlerini milisaniye cinsinden sağlayan hemen hemen her blockchain’e bağlanabilen DAG tabanlı bir birlikte çalışabilirlik ağı.

(2) Kullanıcıların herhangi bir varlığı (asset) satın almalarını, satmalarını, takas etmelerini ve saklamalarını sağlayan finansal uygulamalar.

Projenin “Kudi Borsası” var. Kudi, dijital para birimlerini alıp satmada hızlı ve düşük maliyetli bir platform ve fiat para birimleri de herhangi bir bankacılık hizmeti olmadan anında gönderilebiliyor.

Bu borsa aynı zamanda Afrika’da ABD doları destekli stabil coin ile ilk “fiat to crypto” borsası. Yani yasal paradan kriptoya takas yapılabiliyor.

Projenin UniFyre Cüzdanı ile risksiz OTC (Over The Counter, Tezgâhüstü Piyasa) ticareti ve anlık piyasa işlemleri gerçekleştirilebilecek.

2020’de başlatacakları DEX (Merkeziyetsiz Borsa) uygulamasında atomic swap olarak da bilinen “cross-chain” hizmeti ve çevrimdışı bir Android telefonda çalışan düşük maliyetli bir soğuk depolama uygulaması sunmayı planlıyorlar.

Bitcoin’in milisaniye cinsinden gönderilebildiği, varlıkların P2P olarak ve yüksek hızla takas edildiği ya da aracılar olmadan dijital fiat gönderilebildiği bir ortam yaratmaya çalışıyorlar.

53 sayfalık Whitepaper için TIKLAYINIZ.

Roadmap

Partner ve Destekleyenler

TAKIM

 

8 kişilik çekirdek kadro oldukça yetkin gözüküyor. Özellikle Naiem Yeganeh’den bahsetmek gerekirse (Kurucu, CEO) bilgisayar mühendisi ve alanında doktora yapmış biri. Schnedier Electric, Microsoft ve Amazon gibi dünya çapındaki kurumlarda çalışmış.

4 adet de danışman var. Ekip ve danışmanlar için TIKLAYINIZ.

Twitter‘a Mayıs 2018’de girmişler ve takipçi sayıları 4216.

Telegram’da bu sayı 13.983. Çok iyi.

FRM

FRM bir token ve yaklaşık 1,5 aydır trade ediliyor.

Son 30 gündeki volatilitesi %43, son 7 günde %20.

ATH’si 0.0080$ ve şu an bu seviyenin %58 altında.

 

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabım için TIKLAYINIZ.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: