1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ferrari’den heyecanlandıran kripto kararı!

Ferrari’den heyecanlandıran kripto kararı!

Ferrari’den heyecanlandıran kripto kararı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en lüks otomobillerini üreten İtalyan devi Ferrari kripto ekosistemine dahil oluyor. Detaylar haberimizde.

Ferrari’den heyecanlandıran kripto kararı!

Dünyanın en lüks otomobillerini üreten ve aynı zamanda Formula 1’in en gözde takımlarından biri olan İtalyan marka Ferrari, kripto dünyasına adım atıyor. Pistlerin tozunu attıran dev marka kripto ekosisteminin en gözde alanlarından biri için İsviçre merkezli blokcahin kruluşu Velas Network ile ortaklık kurdu.

İlgili: Velas Network nedir, geleceği nasıl?

Ünlü marka dün yaptığı açıklama ile Velas ile Scuderia hayranları için özel dijital içerik yayınlamak için anlaştıklarını duyurdu. Velas bu anlaşma ile FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’na katılacak olan Ferrari Esports Series’in de ana sponsoru olacak.

https://twitter.com/ScuderiaFerrari/status/1475396014299394048

 

Ferrari yaptığı açıklamada Velas’ın NFT ekosisteminde önemli bir oyuncu olduğunu ve teknolojik liderlik ile kendisini farklılaştırdığını belirtti.

“Velas Network AG, en yeni dijital ürün ve hizmetlerin yaratılması ve entegrasyonu ile ünlüdür ve çeşitli mühendisler, kriptograflar, araştırmacılar ve matematikçilerden oluşan bir ekip tarafından yönetilmektedir. Blockchain ve NFT sektöründe küresel bir oyuncu olan Velas, hizmetlerinin performansı ve yeniliği ve teknolojik liderliği, kendisini Maranello ekibiyle birleştiren özellikleri ile kendini farklılaştırdı.”

Ferrari takım lideri Mattia Binotto’da yaptığı açıklama ile Velas ile ortaklık kurmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

İnovasyon ve performansı teknolojik olarak gelişmiş ürün ve hizmetler ile dikkat çeken bir şirket olan Velas Network AG ile bu iş birliğini başlatmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Velas Network CEO’su Farkhad Shagulyamov, Velas’ın bir başka mükemmilk simgesi olan Ferrari ile anlaşmasının doğal olduğunu ve bundan mutluluk duydukarını belirtti.

Velas Network’un kendi kripto parası olan Velas (VLX), 2021 yılının başından bu yana %1,113 değer kazanarak dikkat çekti.

Velas (VLX) yıllık grafik

ferrari Ferrari’den heyecanlandıran kripto kararı!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: