Snap token’ın halka arzı başarı ile tamamlandı: Tüm token’lar satıldı!

Snap token’ın halka arzı başarı ile tamamlandı: Tüm token’lar satıldı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SNAP token’ın halka arzı 14 Aralık Salı günü başarı ile tamamlandı. Tüm özel token satışları, halka açık token satışları ve launchpads tamamen tükendi.

Kripto para piyasalarında oyun değiştirici bir türev platformu olan SnapEx tarafından piyasaya sürülen SNAP’in IEO’su, SnapEx kullanıcılarına özel olarak 3 Aralık tarihinde başlatıldı. Halka açık SNAP satışları ise ertesi gün 4 Aralık tarihinde başlatıldı.

SNAP token’ın özel satışları 1 saat 43 dakika içerisinde sona erdi. Binlerce SnapEx kullanıcısı SNAP tokenları 0.02 dolardan topladılar.

SNAP tokenlar birçok paydaş network üzerinden piyasaya sürüldü. Bunlar; Daostarter, BSCLaunch, Roseon, KrystalGo ve Polkabridge.

“Topluluğun desteğini olağanüstü düzeyde aldık. SnapEx üzerine inşa edilen ekosistemi desteklemek, topluluğun desteğine sahip olmak, sosyal ticaret, hisse senedi ve NFT ile bütünleşirken yeni nesil finansal ürünleri küresel piyasalara sunmak ve uluslararası etki alanımızı genişletmek için mükemmel bir konumda olduğumuzu gösteriyor.” (Cathal Donnellan, SnapEx CEO)

Snap token’ın özel ve halka açık satışının tamamlanmasının ardından SnapEx, kripto para piyasalarından farklı bölgelerden 37 stratejik iş ortaklıkları geliştirdi. Bu performansın ardından SnapEx, sadece kripto para piyasalarındaki güçlü isimlerle tanışmadı, SnapEx topluluğu %131 büyüdü.

SnapEx için bundan sonrası ne?

Snap token birçok kripto para borsası ile listelenme konusunda diyaloglarını sürdürüyor. Bununla birlikte kripto para yatırımcıları Snap token’ları UniSwap ve PancakeSwap üzerinden satın alabiliyor.

SnapEx yol haritasında gösterildiği gibi yaklaşan bir NFT lansmanı hakkında tanıtım videosu yayınladı. NFT lansmanı resmi olarak Ocak 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

SnapEx’ın oldukça fazla ürün sürümleri bulunuyor. Bunlar:

  • SNAP NFT dağıtımı
  • SNAP Swag Paketi Sürümü
  • World Trading Grand Prix – küresel bir ticaret yarışması
  • SnapQuant ve SnapSocial – nicel ticaret (quant trading) ve kopya ticaret (copy trading) işlevleri
  • Yeni Ticaret Ürünleri – CBBC’ler, garantiler, endeksler ve tahmin token’ları
  • Kripto Opsiyon

Basit bir sözleşme ticaret platformundan SnapEx, hızla kripto türev ticaret platformu haline geldi.

SnapEx hakkında

SnapEx, bireysel yatırımcılardan kurumsal yatırımcılara kripto türev ticareti sağlayan ve hızla gelişen bir kripto para türev ticaret platformudur.

2018 yılında kurulan SnapEx dünyanın önde gelen Girişim Sermayeleri tarafından finanse ediliyor. SnapEx’in Uzak Doğu Asya’da, Orta Doğu’da ve Avrupa’daki varlığı hızla gelişiyor.

SnapEx kendi ekosistemine ve token’ına sahip olan tek kripto para türev platformudur.

200,000’ün üzerinde kayıtlı kullanıcılarına hizmet sunan SnapEx; CEX, DeFi, stake işlemleri, lisanslı kripto hisseleri, miktar ve kopya ticareti, opsiyon ticareti ve diğer hizmetleri sunmaktadır.

SnapEx’in ilk günden beri hedefi aynıdır: Geleneksel ve dijital finans arasında bir köprü olmak ve kripto paraların kitlesel uyumunu teşvik etmek.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Snap token’ın halka arzı başarı ile tamamlandı: Tüm token’lar satıldı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.