1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ethereum’da yeni ralli gelecek mi? İşte ünlü analistin tahmini

Ethereum’da yeni ralli gelecek mi? İşte ünlü analistin tahmini

Ethereum’da yeni ralli gelecek mi? İşte ünlü analistin tahmini
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum 2.0’a geçiş öncesi tüm gözler Ethereum’un üzerinde. Ünlü analist, Nicholas Merten, Ethreum’u ele aldı. Ethereum’a ilişkin teknik veriler ve detaylar yazımızda.

Ethereum’da yeni ralli gelecek mi? İşte ünlü analistin tahmini

Kripto para piyasasında ağustos ayında yaşanan Ethereum rallisi Terra çöüküşünden sonra piyasada oluşan güven bunalımını bir nebze dağıttı. Ethereum, 1,000 doların altına kadar geriledikten sonra 2,022 dolara kadar yükselerek %100’ün üzerinde bir fiyat artışı gördü.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

2,000 doların üzerinde yeterli momentum sağlanamayınca altcoin son haftada önemli bir düzeltme yaşadı. Bu geçici bir düzeltme mi, yoksa Ether, daha derinlere çekilecek mi? Piyasa aktörlerinin en merak ettiği sorulardan biri de bu. Ünlü kripto analistleri son dönemlerde bütün motivasyonlarını Ethereum’a yönlendirmiş durumda.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

DataDash sunucusu Nicholas Merten de bu analistlerden biri. Ünlü trader, 515 binden fazla abonesi bulunan Youtube kanalında Ethereum’un geleceğini ele alan analizlerini paylaştı.

Analist, makroekonomik faktörlerin Ethereum’un yaklaşmakta olan güncellemesi ile oluşması beklenen yükseliş hareketini sekteye uğratabileceğini düşünüyor.

“Federal Rezerv’i en son toplantı tutanaklarında gördüğümüz gibi, Ethereum’daki güncelleme ve tüm bu büyük teknolojik yeniliklerden bağımsız olarak, para politikası görünümü çok açık değil ve piyasanın aradığı da bu değil. Bu belirsizliğin çarşamba günkü toplantıdan bu yana geçen birkaç gün içinde hisse senedi fiyatlarına yansıdığını açıkça görebilirsiniz.” 

Bu makroekonomik faktörlerin hem Ethereum hem de Bitcoin’in ( BTC ) artık azalan ivme belirtileri gösterdiğini söyleyen analist, şimdilik Ethereum için yeni bir ralli başlayacağını tahmin etmediğini belirtti.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,601 dolardan işlem görüyor. Altcoinlerin lideri son 24 saat içerisinde %2 değer kazanmış durumda. Toplam değeri 195 milyar dolar olan Ether, kripto piyasasının %19,2’sini domine ediyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareektleri

ethereum

 

Canlı Ethereum fiyatı

Kaynak

Etiketler: