1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistten ümitlendiren Ethereum yorumu

Ünlü analistten ümitlendiren Ethereum yorumu

Ünlü analistten ümitlendiren Ethereum yorumu
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yeni Zellenda’lı fenomen analist Lark Davis Ethereum hakkında önemli paylaşımlarda bulundu.

Ünlü analistten ümitlendiren Ethereum yorumu

Lark Davis özellikle YouTube ve Twitter üzerinden yaptığı yayın ve paylaşımlarla fenomen haline gelen bir analist. Davis’in YouTube’da 380 bin, @TheCryptoLark ismiyle yazdığı Twitter’da ise 355 bin takipçisi var. Ünlü analist son youtube videosunda Ethereum’un 2 trilyon dolar market cap değerine ulaşabileceğini söylüyor ve nedenlerini açıklıyor.

Davis, Ethereum’un, Apple’ın market cap değeri olan 2 trilyon dolara ulaşma konusunda hiç de uzak bir konumda olmadığını ifade ederken; özellikle, DeFi (merkezsiz finans) ve NFT (non-fugible token) ilişkilerine dikkat çekiyor.

 

Gelecekte Ethereum için 2 trilyon dolarlık bir piyasa değeri aslında o kadar da çılgınca değil diyebilirim. Demek istediğim, şu anda Apple… Şu anda Apple’ın piyasa değeri 2 trilyon doların biraz üzerinde, neredeyse 2,1 trilyon dolar. Yani, Ethereum gibi NFT’ler ve DeFi ile ödemeler konusunda temel oluşturan bir [varlık için] bunu öngerebiliriz. Bana deli diyebilirsiniz, ancak bence bu yaramaz çocuğun [Ethereum] gidecek daha çok yeri var.

 

Davis’ten Ethereum için DEX vurgusu

Davis, merkezi olmayan borsaların hacim olarak arttığını ve Ethereum için yükseliş sinyalleri verdiğini belirtti:

 

Kullanıcı sayısı hala muazzam bir büyüme potansiyeline sahip. Bu akılda tutulması gereken bir şey. Ayrıca, son 12 ayda kesinlikle %8,500 oranında patlayan merkezsiz borsa hacmini gördük, böylece kullanıcı tabanını görebiliyoruz, Ethereum’un gerçek ekonomisi çılgın gibi büyüyor çünkü Ethereum’da yapabileceğiniz çok şey var.

 

 

Ethereum’da ark Invest etksisi

Davis son olarak Ark Invest ve Catht Wood tarafından Ethereum’a verilen desteğe dikkat çekiyor.

 

Cathy Wood’un Ark Invest’i, ilk kez Ethereum satın aldı. Grayscale Ethereum Trust’ın 639.000 hissesini satın aldılar. Bu gerçekten çok şaşırtıcı. Bu, Ark Invest’in giderek daha fazla Ethereum’u araştırdığı anlamına geliyor. Etheruem’un değer önermelerinin ne olduğunu anlıyorlar. Bu çok önemli çünkü birçok insan Cathy Wood ve Ark Invest’in ne satın aldığına, şirketinin neye yatırım yaptığına dikkat ediyor, bu yüzden Ethereum’a giriyorlar, bu şimdi çok önemli.”

Canlı ETH fiyatı: $ 1,638.88

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

İlgili: Ethereum haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: