1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum kırdı zincirlerini, bugün 4 bin, yarın?

Ethereum kırdı zincirlerini, bugün 4 bin, yarın?

Ethereum kırdı zincirlerini, bugün 4 bin, yarın?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasının ikinci büyük coini yükseliş trendini durduracak gibi görünmüyor.

Ethereum kırdı zincirlerini, bugün 4 bin, yarın?

Ethereum 10 Mayıs Pazartesi’nin ilk saatlerinde 4 bin dolar barajını aştı. ETH için psikolojik sınır olan 4.000 dolar, 3 bin dolar zirvesinin kırılmasından yalnızca bir hafta sonra geldi.

 

ethereum Ethereum kırdı zincirlerini, bugün 4 bin, yarın?
ETH/USD TradingView

 

Ethereum fiyatının yükselmesinde özellikle kurumsal ilginin artmasının önemli bir payının olduğu söylenebilir. Coinbase, kurumsal müşterilerine Nisan ayı sonunda 30 milyon dolar değerinde ETH sattığını duyurdu. Bunun da ötesinde, yatırım şirketlerinin şu anda 13,9 milyar dolar değerinde ETH ve ETH türev ürünleri yönettiği düşünülüyor.

Aynı şekilde Avrupa Yatırım Bankası da 120 milyon dolarlık tahvil ihracını Ethereum üzerinden yapacağını duyurdu. Bunun yanında DeFi alanında yaşanan büyüme ETH fiyatını tetikleyen bir başka unsur.

Elbette bütün bunların ötesinde Ethereum fiyatının yükselmesine neden olan en önemli gelişmenin beklenen EIP 1559 ve ETH 2.0 EIP 1559 güncellemeleri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

İşlem ücretlerini düşürmesi beklenen güncellemeler Ethereum ekosistemini bir başka noktaya taşıyabilir.

 

Canlı ETH fiyatı: $ 1,610.88

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

İlgili: Ethereum haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: