1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Miami Belediye Başkanından FED’i kızdıracak Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklamalar!

Miami Belediye Başkanından FED’i kızdıracak Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklamalar!

Miami Belediye Başkanından FED’i kızdıracak Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklamalar!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, FED para politikalarını ve doları ilginç biçimde proteston ederek doların aşırı biçimde basılmasını protesto etti.


Miami Belediye Başkanından ilginç dolar ve FED isyanı!

ABD yönetimi Korona Salgını ile ekonomik yönde mücadele etmek için piyasaya trilyonlarca dolar değerinde dolar sürdü. ABD yönetimi neredeyse her haneye yardım çekleri gönderdi. İstatistiklere göre yardım çeki alan her 10 kişiden 1’i gelen çekleri bozdurarak karşılığında Bitcoin ve kripto para satın aldı.

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez piyasaya aşırı derecede dolar sürmenin doların gücünü zayıflattığını düşünüyor. 1.9 trilyon dolarlık teşvik yasasının Senatodan geçtiği gün Suarez, kripto para almaya karar veriyor. Suarez; Bitcoin ve Ethereum aldığını belirtirken DOGE almaktan vazgeçtiğini belirtiyor.

Lütfen Bkz: Dogecoin Müjde! Elon Musk’a sonsuza kadar şükran duyacaksınız!

Francis Suarez, yeni hazırlanan 2.2 trilyon dolarlık teşvik paketinin de benzer sonucu doğuracağını düşünüyor. Başta kendisi olmak üzere birçok ABD’linin dolarda durmayacağı düşüncesinde. 2.2 trilyon dolarlık teşvik ödemesinin de ardından insanların Bitcoin ve kripto para alacaklarını iddia ediyor.

Francis Suarez, Miami’yi bir kripto para adası haline getirmeyi planlıyor. Miami, 2021 Bitcoin Konferansına ev sahipliği yapacak. Ayrıca Miami Belediye Başkanı, Miami’de Bitcoin ve kripto paraların kullanımını kolaylaştıracak bir dizi regülasyona öncülük etti.

Lütfen Bkz: Ethereum 2021’in sonuna doğru kaç dolara kadar çıkabilir?

Miami’de maaş ödemeleri ve belediye ödemeleri Bitcoin ve kripto paralar üzerinden yapılabiliyor. Francis Suarez; “geleceğimizi düşünmek zorundayız. Miami’yi bir teknoloji şehri haline getirmeye çalışıyoruz.

Kaynak