SON DAKİKA: Dogecoin Müjde! Elon Musk’a sonsuza kadar şükran duyacaksınız!

2016’dan itibaren borsalardan en yüklü miktarda Bitcoin çıkışı yaşandı! Bu ne anlama geliyor?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk’ın SNL show’u beklentilerin gerisinden kaldı ve Doge show’un yayınlandığı günün ertesinde %30 değer kaybetti. Ancak Elon Musk’tan Dogecoin’e muhteşem bir destek geldi.


Dogecoin Müjde!

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk’ın Bitcoin ve kripto para piyasalar hakkında paylaştıkları tweet’ler, piyasada ciddi etki doğuruyor. Hatta Elon Musk için kripto para piyasalar üzerinden en etkili kişi nitelendirmesinde bulunsak yanlış bir ifade kullanmış olmayız.

Elon Musk’un son Dogecoin müjdesi oldukça etkili sonuçlar doğurabilir. Elon Musk, SpaceX’in Dogecoin’i bir ödeme aracı olarak kabul edebileceğini açıkladı.

Lütfen Bkz: Bitcoin’i destekleyen ve Bitcoin’e karşı ünlüler

İroni değil Elon Musk gerçekten Doge’yi aya gönderecek

SpaceX ticari maksatlı uzay yolculuğunu hayata geçirmek için ciddi mesai harcıyor. SpaceX, hem küresel internet hem de ticari uzay yolculuğu misyonu için emin adımlarla ilerliyor. SpaceX önümüzdeki yıl “DOGE-1 Mission to the Moon (DOGE-1 Görev Aya)” isimli roketini önümüzdeki yıl fırlatmayı planlıyor. Bu ticari uzay yolculuğun ödemeleri ise Dogecoin üzerinden kabul edilecek.

SpaceX’in başkan yardımcısı Tom Ochinero, DOGE-1 Görevi için oldukça heyecanlı olduklarını belirtti. Ancak Ochinero’dan daha da heyecanlı kişiler var! Onlar da Dogecoin yatırımcıları olsa gerek.

Tesla’nın 2021’in ilk döneminde bilançosunu Bitcoin ile çeşitlendirmesi, BTC fiyatlarında ciddi bir trend artışına neden oldu. Tesla bu sürecin devamında Bitcoin ödemelerini kabul ettiğini duyurdu. Elon Musk’ın diğer müjdesi SpaceX üzerinden Dogecoin yatırımcılarına geldi.

Lütfen Bkz: JP Morgan ve Goldman Sachs’i unutun! Asıl Bitcoin açılımı şimdi geliyor!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
SON DAKİKA: Dogecoin Müjde! Elon Musk’a sonsuza kadar şükran duyacaksınız!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.