İngiltere Merkez Bankası Başkanından Bitcoin hakkında şok sözler!

binance ingiltere
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İngiltere Merkez Bankası (BOE) Başkanı Andrew Bailey açtı ağzını yumdu gözünü. İşte Bailey’in Bitcoin hakkındaki şok sözleri!

İngiltere Merkez Bankası başkanından yatırımcılara uyarı!

 

Gün geçmiyor ki yeni bir devlet yetkilisi Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında açıklama yapmasın. Bitcoin hakkında açıklama yapanlar furyasına son katılan isim İngiltere Merkez Bankası Başkanı Andrew Bailey oldu.

Yakın tarihli bir basın toplantısında Bitcoin hakkında açıklamalarda bulunan Andrew Bailey, yatırımcılara Bitcoin’e sermaye akıtırsanız kaybetmeye hazır olun mesajı verdi.

ingiltere merkez bankası İngiltere Merkez Bankası Başkanından Bitcoin hakkında şok sözler!

Andrew Bailey:

”Kripto paraların gerçek bir değeri yoktur. Bu, insanların onlara değer vermediğini söylemek anlamına gelmez, çünkü dışsal bir değere sahip olabilirler, ancak içsel bir değerleri mevcut değildir. Kripto paralar bünyesinde oldukça yüksek potansiyelli riskler barındırmaktadır.

Size açıkça söylüyorum sadece tüm paranızı kaybetmeye hazırsanız bu yatırım varlıklarını satın alın. Bitcoin 2017 yılında 20.000 dolara çıktıktan sonra 3.100 dolara kadar geriledi. Size bu balonu tekrardan hatırlatmak istiyorum. Çünkü bu balon birilerinin elinde patlayacak.”

Aynı Görüş – Farklı Uzman

Fox Business ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda , BMO Sermaye Piyasaları baş yatırım stratejisti Brian Belski, Andrew Bailey ile çok benzer düşünceleri paylaştı. Belski’ye göre, Bitcoin para birimi veya bir varlık değildir:

“Bitcoin veya kriptonun gerçek değeri nedir? Bizler birer finans uzmanı olarak, Bitcoin’in arazimizde nasıl bir yer kapladığını ve ona nasıl yaklaşacağımızı bilmiyoruz. Ancak sizlere Bitcoin’in bir para birimi olmadığını ve içinde olabildiğince çok manipülasyon barındırdığını söyleyebilirim!”

Yazar yorumu:

Arkadaşlar gerek İngiltere Merkez Bankası başkanı Andrew Bailey gerekse BMO Sermaye Piyasaları baş yatırım stratejisti Brian Belski’nin dediği gibi bizde Bitcoin’in kısa vadede sürekli çıkacağı yönünde bir düşünceye sahip değiliz. Ancak Bitcoin’in bir balon olduğu düşünce yapısını asla tasdik etmemekle birlikte paranın geleceğinin kripto olduğuna inanıyoruz.

KAYNAK

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İngiltere Merkez Bankası Başkanından Bitcoin hakkında şok sözler!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.