1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum ve Cardano’dan yeni rekorlar!

Ethereum ve Cardano’dan yeni rekorlar!

Ethereum ve Cardano’dan yeni rekorlar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Pazar günü kripto piyasalarda Dogecoin ile ilgili hayal kırıklığı yaşanırken. Ethereum ve Cardano’dan yeni rekorlar geldi. Detaylar haberimizde.

Ethereum ve Cardano’dan yeni rekorlar

Kripto dünyası pazar günü merakla Elon Musk’ın SNL’daki programda Dogecoin ile ilgili açıklama yapmasını ve Dogecoin’in fiyatının artmasını bekliyordu. Musk’ın açıklamaları beklentileri karşılamayınca Dogecoin bir düzeltme gördü ve 0,50 doların altına geriledi.

Dogecoin’den gelecek olumlu haberleri bekleyen kripto Doge severler büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Ancak kripto piyasasında pazar günü Ethereum ve Cardano rüzgarı esiyor.

Ethereum 3,983 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü. Cardano’nun ADA’sı ise 1,79 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

Bkz: Cardano, Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ethereum, Bistamp borsasında saat 07: 17’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.983 dolara ulaştı ve 4.000 dolar seviyesini geçmeye çok yaklaştı.

ETH boğaları, göreceli güç endeksi (RSI) aşırı alım bölgesini izlediğinden, ek güçten yoksun olmasına rağmen yeni rekor seviyelere ulaştı.

Bununla birlikte alım koşulları aşırı değil. Bu da ETH’de ralli için daha fazla yer olduğunu gösteriyor.

Bu nedenle, 4220 dolarlık yükselen kama deseni hedefine ulaşmak için fiyat, 4000 dolarlık bariyeri sürekli olarak aşabilir.

Ethereum Ethereum ve Cardano’dan yeni rekorlar!

Ethereum’un yükselişi VanEck’in SEC’e ilk Ethereum ETF’si için başvuruda bulunması ile daha kararlı şekilde devam ediyor.

Cardano tarafında ise ADA’nın yükselişi ile Cardano uzun bir aradan sonra en değerli kripto paralar sıralamasında ilk beşe geri döndü. Cardano’nun piyasa değeri 55 milyar doların üzerine çıktı.

Ethereum Ethereum ve Cardano’dan yeni rekorlar!

 

Ethereum Ethereum ve Cardano’dan yeni rekorlar!

Ethereum anlık olarak 3,783 dolardan, Cardano ise 1,75 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.