Loading...
btc
BTC
0.11%
Bitcoin
67.213,47 USDT
eth
ETH
-0.09%
Ethereum
3.514,47 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
394,97 USDT
xrp
XRP
-0.24%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.26%
Litecoin
73,22 USDT
bnb
BNB
0.59%
Binance Coin
596,62 USDT
sol
SOL
0.2%
Solana
173,97 USDT
avax
AVAX
-0.06%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.01%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.42%
Poladot
6,36 USDT
doge
DOGE
-0.63%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.38%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ethereum Solana ve Cardano  katlayarak yoluna devam ediyor

Ethereum Solana ve Cardano  katlayarak yoluna devam ediyor

solana
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum Solana ve Cardano yeni rekorlar peşinde olabilir mi? Analitik firması Santiment, kripto piyasası yeniden ısınırken Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) için zincir üstü verilere işaret ediyor.

 

Analitik Firma Santimenti, Ethereum ve Solana’daki ‘Tarihi’ Sinyallere İşaret Ediyor, Cardano’nun Daha Yüksek Çalışabileceğini Söyledi

 

Blockchain analitik firması Santiment, kripto piyasası yeniden ısınırken Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) için zincir üstü verilere işaret ediyor.

 

Santiment, Ethereum ile başlayarak, Ethereum madencilerinin, varlığın son üç ayın en düşük seviyesi olan 1.707 $ ‘dan toparlanması boyunca agresif bir şekilde ETH’yi istiflediğini vurguluyor.

 

“Ethereum madenci bakiyeleri Ağustos ayında kesinlikle fırladı ve bugün 81.512 ETH’den bugün 243.000 ETH’ye (+198%) üçe katlandı. Madenci madeni paralarındaki tarihi geri dönüş, Temmuz ayı sonlarında [tüm zamanların en düşük] seviyesinden bugün neredeyse üç yılın en yüksek seviyesine döndü.”

Ethereum Solana ve Cardano Ethereum Solana ve Cardano  katlayarak yoluna devam ediyor

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı şu anda günde %3,8 artışla 3,388 dolardan işlem görüyor.

 

Solana’ya gelince, Santiment’in ağırlıklı duygu izleyicisi, bir kripto varlığını çevreleyen olumlu ve olumsuz yorumları analiz ediyor. Analitik firması, Solana’yı çevreleyen kalabalığın pozitifliğinin tarihsel olarak yüksek seviyelere ulaştığını belirtiyor.

Ethereum Solana ve Cardano Ethereum Solana ve Cardano  katlayarak yoluna devam ediyor

“Solana’nın yükselişi daha da tarihi olmaya devam ediyor. Kripto tüccarları, çoğu altcoinin yalnızca hayal edebileceği oranlarda NFT (karşılıksız token) sevgilisini tartışıyorlar. Ağırlıklı duyarlılık, ortalamanın üzerinde dört sapmayı aştı ve kalabalığın pozitifliğini ve hacmini tarihi seviyelere gönderdi.

 

Santiment, SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyelerine fırladığını ve onu çevreleyen konuşmanın da arttığını ekliyor.

 

“Solana, 106.82 $ ‘lık yeni bir [tüm zamanların en yüksek seviyesi] ile patladığı için şu anda kripto konuşmalarının yaklaşık %10’unu oluşturuyor. Bitcoin ve diğer birçok altcoin aralığı gibi, SOL gibi değişken ve pompalanan paralar, işlem arayan tüccarların ilgisini çekmeye devam edecek.”

Ethereum Solana ve Cardano Ethereum Solana ve Cardano  katlayarak yoluna devam ediyor

Yazma sırasında, Solana 106.82 doların üzerine çıktı ve soğumadan önce kısa bir süre 130 dolar seviyesine dokundu. Şu anda varlık 111.86 dolardan işlem görüyor.

 

Cardano’ya bir göz atan Santiment, sosyal egemenliğin ADA’nın fiyat hareketi için güvenilir bir gösterge olma eğiliminde olduğunu vurguluyor. Santiment’e göre, Cardano’nun azalan sosyal hakimiyeti, onu başka bir dalgalanma başlatacak bir konuma getiriyor.

 

“Cardano, yükselişli bir Cuma günü pompalama yollarına geri döndü. Sosyal baskınlık, ADA için büyük bir öncü göstergedir ve tartışmaların yüzdesi, geçen haftaki %25’lik zirveye kıyasla mütevazı bir %8’dedir. Kalabalığın coşkusu geri gelene kadar daha yükseğe koşabilir.”

Ethereum Solana ve Cardano Ethereum Solana ve Cardano  katlayarak yoluna devam ediyor

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.