Loading...
btc
BTC
1.38%
Bitcoin
64.695,42 USDT
eth
ETH
3.04%
Ethereum
3.149,26 USDT
bch
BCH
8.33%
Bitcoin Cash
516,30 USDT
xrp
XRP
4.91%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
5.35%
Litecoin
85,18 USDT
bnb
BNB
2.94%
Binance Coin
570,24 USDT
sol
SOL
5.47%
Solana
150,30 USDT
avax
AVAX
9.85%
Avalanche
38,08 USDT
ada
ADA
7.79%
Cardano
0,50 USDT
dot
DOT
7.97%
Poladot
7,21 USDT
doge
DOGE
3.69%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
12.73%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum rakibi bir kez daha büyük bir rallinin eşiğinde!

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, bu Ethereum rakibinin güçlü temel dinamikleri sayesinde devasa bir ralliye hazırlandığını iddia ediyor.

İşte patlamaya hazırlanan Ethereum rakibi!

‎Popüler kripto para programı Coin Bureau’nun sunucusu, Ethereum (ETH)’a rakip olabilecek bir projenin güçlü temellere sahip olduğunu ve bu temel dinamiklerin de kriptoyu devasa bir ralliye hazırladığını söylüyor.

Ethereum rakibi bir kez daha büyük bir rallinin eşiğinde!

Kendini Guy olarak tanıtan ve 1,55 milyon YouTube abonesine sahip olan analist, yeni videosunda geçen yılki %18,407’lik devasa kazanıma rağmen, akıllı sözleşme platformu Fantom‘un yerel kriptosu FTM nin hala çok daha büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu iddia ediyor. 

“Bu potansiyelin nedeni, Fantom’un orta büyüklükte bir piyasa değerine sahip olması ve temellerinin şu anda onu geride bırakan kripto para birimlerinin çoğundan önemli ölçüde daha güçlü olmasıdır.

FTM’nin token ekonomisi de ciddi anlamda sağlam. Fantom’un ilk yatırımcılarına, kurucularına ve danışmanlarına tahsis edilen tüm FTM tokenleri geçen kasımda aktarıldı.”

(Geçen hafta %7’den fazla düşüş kaydeden FTM, CoinGecko verilerine göre yazımızı yayına hazırladığımız sırada, 2,66 dolardan işlem görüyor.)

Guy, dolaşıma giren FTM tokenlerin, yalnızca stake ödüllerinden geldiğini belirtiyor:

“Bu, günde yaklaşık 500.000 FTM’ye denk geliyor ve bu da günlük satış baskısının 1,5 milyon doların biraz altında olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla, bu küçük miktardaki satış baskısı, Fantom kullanıcı sayısının artması ve yatırımcısından gelen talep sayesinde de kolayca dengeleniyor.”

İlgili: Güncel Fantom fiyat tahmini, FTM token geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Bununla birlikte, geliştiricilere verilen FTM’ler bir yıl boyunca aylık olarak veriliyor. Bu çok az gibi görünse de Fantom Vakfı’nın devasa geliştirici fonundan muhtemel bir satış baskısı gelebilir. ”

Ancak analist burada, Ethereum rakibinin dolaşımdaki toplam arzının yarısından fazlasının stake edildiğine dikkat çekiyor:

“Ve eminim ki dolaşımdaki toplam arzın çoğu, stake ediliyor. Mevcut arzdaki bu azalma, FTM’nin patlama yapma olasılığını daha da artırıyor.

Hepsinden daha da önemlisi, FTM’nin maksimum 3.175 milyarlık bir arzı var. Bu da enflasyonist ihracın, fiyat hareketini olumsuz etkilemediği anlamına geliyor.”

Guy, boğa piyasasının devamında Fantom için %100 ila %200 oranında bir yükseliş öngörüyor ve FTM’nin daha büyük bir pump yapma ihtimali olduğunu söylüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.