1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre Ethereum’un bu seviyeye çıkması sürpriz değil!

Ünlü analiste göre Ethereum’un bu seviyeye çıkması sürpriz değil!

Ünlü analiste göre Ethereum’un bu seviyeye çıkması sürpriz değil!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist, Ethereum için yatırımcıları heyecanlandıracak tahmini yatırımcılarla paylaştı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analiste göre Ethereum’un bu seviyeye çıkması sürpriz değil!

Video paylaşım platformu Youtube’da 477,000 abonesi bulunan ve isabetli tahminleri ile bilinen ünlü kripto analisti Nicolas Merten, takipçileri için son dönemin gözde kripto parası Ethereum’a ilişkin analizlerini paylaştı.

Ethereum, geçtiğimiz hafta 4,664 dolarlık tüm zamanların en yüksek sevyesini gördükten sonra bir miktar geri çekildi. Ancak teknik veriler Ether’de kontrolün hala boğaların elinde olduğunu gösteriyor.

İlgili: Ethereum nedir? Geleceği nasıl?

Ünlü analistte, teknik verileri destekleyecek şekilde yatırımcıları heyecanlandıracak bir tahminde bulundu. Merten, Ethereum’un uzun vadeli döngüde 4 kat daha yükselebileceğini ifade etti. Ethereum yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,494 dolardan işlem görüyor. Merten’in tahmini bu seviyeden yaklaşık 18,000 dolarlık bir seviyeyi işaret ediyor.

“Bu genel boğa piyasası için uzun vadeli döngü zirvemiz 20.000 dolar olacak. Ethereum’un 15-20 bin dolar aralığına çıkması için ciddi bir potansiyel olduğunu düşünüyorum.”

Merten, ethereum için kısa vadeli hedefini de paylaştı. Ünlü analistin takipçileri ile paylaştığı kısa vadeli hedefindeki Ethereum seviyesi ise 7,500 ile 10,000 dolar arasında.

“Buradaki kısa vadeli hedefimiz 7.500 ila 10.000 dolar arasında bir yerde olacak.” 

Arada bir birkaç günlük düşüşler veya bir haftalık durgunluk ve konsolidasyon olabileceğini belirten ünlü analist, Ethereum’un yatırımcılar için iyi bir tercih olacağı konusunda ısrarlı.

İlgili: Ethereum Fiyat tahmini

Altcoinlerin lideri için yapılan birçok analiz Ethereum’un uzun vadede 20,000 dolarlık potansiyelinden bahsediyor. Londra güncellemesinin ardından daha deflasyonist bir varlık haline gelen ETH, çıkışını sürdürecek gibi görünüyor.

 

Kaynak

Etiketler: