1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den al-satçılara kötü haber!

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den al-satçılara kötü haber!

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den al-satçılara kötü haber!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, piyasada yalnızca al-sat yapan traderlardan şikayetçi. Buterin bunun büyük sorun yaratacağı görüşünde. 

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den al-satçılara kötü haber!

Ethereum blockchaini kurucu ortağı Vitalik Buterin, Ethereum ağının geleceği hakkında endişelerini dile getirdi. Dubai’de düzenlenen ETHDubai, organizasyonunda konuşan Buterin, kripto para piyasasının geleceği konusunda farklı düşüncelere sahip.

Organizasyonda, dünyaca ünlü Time dergisine konuşan Buterin, ağ üzerinde yalnızca kar elde etmek için gelen ve al-sat yapan traderların ağın eşitlikçi vizyonuna zarar verdiği görüşünde.

Eğer sesimizi çıkarmazsak, bundan sonra sadece hızlıca kar vadeden şeyler geliştirilmeye başlanacak.

Ethereum Ethereum kurucusu Vitalik Buterin'den al-satçılara kötü haber!
ETHDubai

Organizasyonda konuşan bir başka kurucu, Serj Kunz Buterin’e katılmıyor. 1İnch Network kurucusu Kunz, bazı “dolandırıcılık projeleri” mevcut olmasına rağmen bazı iyi projelerin de olduğunun altını çiziyor. Bu projelerin fonlanması gerektiğini söyleyen Kunz:

Yatırımcıları görüyoruz. Bize yardım ettiler. Bize, konsantre bir şekilde çalışmamız için para verdiler. …Biz alanı geliştirmek, eşsiz bir şeyler yapmak ve bütün sistemi geliştirmek için çalıştık.

Oturumda konuşan GTON Capital geliştiricilerinden Aleksei Pupyshev de kar amaçlı projelerle kar amacı gütmeyen projeler arasında bir denge kurulmasından yana. Pupyshev, piyasada kar amacı gütmeyen pek çok sosyal yardım amaçlı projeler yanında, kar amacı güden projelerin de sektörü motive ettiğini ve daha fazla kişiyi alana çektiğini düşünüyor.

Öte yandan, Ozone CTO’su Siva S, sorunun kripto para alanının büyüme hızında olduğunu söylüyor. Siva, kripto ekosisteminin büyümesi ile birlikte daha fazla geleneksel finans alanı oyuncusunun alana girdiğini bunların da kar-amaçlı ve kontrol odaklı olduklarını düşünüyor.

ETHDubai katılımcılarından Buterinile ayı görüşte olanlar da var. Bunlardan biri IoTeX kurucularından Raullen Chai, Buterin’e katılmakla birlikte aynı zamanda, kripto para öncülerinin vizyonlarını kaybettiklerine dikkat çekiyor.

Ben de aynı endişeleri paylaşıyorum. Kripto öncülerinin vizyonlarını korumaları gerekiyor. Umarım bunu yapabilirler. Ama ne yazık ki bu soruna çözüm üre

Canlı ETH fiyatı: $ 1,769.40

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

İlgili: Ethereum haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: