Loading...
btc
BTC
0.02%
Bitcoin
67.156,24 USDT
eth
ETH
0.08%
Ethereum
3.520,77 USDT
bch
BCH
-0.01%
Bitcoin Cash
395,42 USDT
xrp
XRP
0.13%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.28%
Litecoin
73,24 USDT
bnb
BNB
0.42%
Binance Coin
595,57 USDT
sol
SOL
-0.07%
Solana
173,49 USDT
avax
AVAX
-0.02%
Avalanche
29,10 USDT
ada
ADA
0.18%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.43%
Poladot
6,36 USDT
doge
DOGE
-0.1%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.27%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den al-satçılara kötü haber!

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den al-satçılara kötü haber!

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, piyasada yalnızca al-sat yapan traderlardan şikayetçi. Buterin bunun büyük sorun yaratacağı görüşünde. 

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den al-satçılara kötü haber!

Ethereum blockchaini kurucu ortağı Vitalik Buterin, Ethereum ağının geleceği hakkında endişelerini dile getirdi. Dubai’de düzenlenen ETHDubai, organizasyonunda konuşan Buterin, kripto para piyasasının geleceği konusunda farklı düşüncelere sahip.

Organizasyonda, dünyaca ünlü Time dergisine konuşan Buterin, ağ üzerinde yalnızca kar elde etmek için gelen ve al-sat yapan traderların ağın eşitlikçi vizyonuna zarar verdiği görüşünde.

Eğer sesimizi çıkarmazsak, bundan sonra sadece hızlıca kar vadeden şeyler geliştirilmeye başlanacak.

Ethereum Ethereum kurucusu Vitalik Buterin'den al-satçılara kötü haber!
ETHDubai

Organizasyonda konuşan bir başka kurucu, Serj Kunz Buterin’e katılmıyor. 1İnch Network kurucusu Kunz, bazı “dolandırıcılık projeleri” mevcut olmasına rağmen bazı iyi projelerin de olduğunun altını çiziyor. Bu projelerin fonlanması gerektiğini söyleyen Kunz:

Yatırımcıları görüyoruz. Bize yardım ettiler. Bize, konsantre bir şekilde çalışmamız için para verdiler. …Biz alanı geliştirmek, eşsiz bir şeyler yapmak ve bütün sistemi geliştirmek için çalıştık.

Oturumda konuşan GTON Capital geliştiricilerinden Aleksei Pupyshev de kar amaçlı projelerle kar amacı gütmeyen projeler arasında bir denge kurulmasından yana. Pupyshev, piyasada kar amacı gütmeyen pek çok sosyal yardım amaçlı projeler yanında, kar amacı güden projelerin de sektörü motive ettiğini ve daha fazla kişiyi alana çektiğini düşünüyor.

Öte yandan, Ozone CTO’su Siva S, sorunun kripto para alanının büyüme hızında olduğunu söylüyor. Siva, kripto ekosisteminin büyümesi ile birlikte daha fazla geleneksel finans alanı oyuncusunun alana girdiğini bunların da kar-amaçlı ve kontrol odaklı olduklarını düşünüyor.

ETHDubai katılımcılarından Buterinile ayı görüşte olanlar da var. Bunlardan biri IoTeX kurucularından Raullen Chai, Buterin’e katılmakla birlikte aynı zamanda, kripto para öncülerinin vizyonlarını kaybettiklerine dikkat çekiyor.

Ben de aynı endişeleri paylaşıyorum. Kripto öncülerinin vizyonlarını korumaları gerekiyor. Umarım bunu yapabilirler. Ama ne yazık ki bu soruna çözüm üre

Canlı ETH fiyatı: [mcrypto coin=”ETH” currency=”USD”]

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

İlgili: Ethereum haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.