1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. İşte analiz platformundan Ethereum için boğa sinyali veren metrik!

İşte analiz platformundan Ethereum için boğa sinyali veren metrik!

İşte analiz platformundan Ethereum için boğa sinyali veren metrik!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analiz firması, uzun zamandır devam eden ayı piyasasının ortasında önemli bir metriğin Ethereum için yükseliş sinyali verdiğini söylüyor.

Analiz firmasına göre bu metrik, Ethereum için boğa sinyali veriyor!

Santiment’e göre Ethereum, belirli bir günde tek bir transfere katılan farklı ETH adreslerinin sayısını izleyen bir on chain metrik olan adres etkinliğindeki artışın ardından, büyük bir ralli için işaretler veriyor.

 

İşte Ethereum için boğa sinyali veren metrik!

 

“Ethereum’daki aktif adresler, dün son altı haftanın en yüksek seviyelerine ulaştı. Ve bu da muhtemelen bugünkü fiyat artışını etkiledi. 15 Ekim’de, adresler en son bu seviyeye yükseldiğinde, ETH fiyatı üç hafta içinde %30 arttı.”

 

 

 

İlginizi çekebilir:

Telegram’dan kripto para ekosistemi için müthiş adım!

Santiment ayrıca, Ethereum için balina ve köpekbalığı adreslerine de bakıyor. Analiz firması, bu grubu temsil eden 100 ila 100.000 ETH tutan adreslerin sayısının, kasım ayı başlarındaki FTX çöküşünden bu yana arttığını söylüyor.

“Ethereum’da büyük adreslerin sayısı, kasım ayı başındaki FTX krizinden bu yana artıyor. Aşağıdaki grafikte, köpekbalığı ve balina adreslerinin akümülasyona geçtiği ve dump yaptığı önemli anlar görülüyor. 100 ila 100.000 ETH tutan adreslerin sayısı son 20 ayın en yüksek seviyesinde.”

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1597760691330772992

 

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, Ethereum 1.288 dolardan işlem görüyor.

Santiment ayrıca, sosyal medyada konuşulan konular arasında Bitcoin’in payını ortaya koyan bir metrik olan Bitcoin (BTC) sosyal hakimiyet oranını da yakından takip ediyor. Analiz firmasına göre, BTC’nin sosyal hakimiyeti şu anda ortalamanın altında. Bu da son zamanlarda sosyal medyada diğer kriptolara karşı elde ettiği gücün muhtemelen sürdürülemez olduğunu gösteriyor.

 

İlginizi çekebilir:

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1597659944622309376

 

“Bitcoin’in sosyal hakimiyeti düşmeye devam ediyor. Çünkü traderlar bir numaralı kriptoya karşı ilgisiz görünüyor, altcoinler ise son birkaç haftadır daha fazla ilgi görüyor. TÜM fiyatların artmasının ana bileşenlerinden biri, BTC sosyal hakimiyetindeki yükseliştir. “

Yazımızı yayına hazırlarken, CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin 17.154$’dan işlem görüyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.