1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bir Nasdaq şirketinden daha Ethereum alımı

Bir Nasdaq şirketinden daha Ethereum alımı

Bir Nasdaq şirketinden daha Ethereum alımı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Nasdaq’ta listelenen şirketlerin Bitcoin’e olan ilgisinden sonra Ethereum alım haberleri de gelmeye başladı.

Bir Nasdaq şirketinden daha Ethereum alımı

Edinilen bilgiye göre, Nasdaq borsasında listelenen şirketlerden Mogo, yaklaşık 2.780 dolar fiyattan 146 ETH satın aldığını duyurdu.

Kanadalı bir fintech şirketi olan Mogo, geçtiğimiz ay müşterilerine, geri-ödeme programı aracılıyla Bitcoin kazanma şansı vermişti. Şirketin nakit rezervlerinin bir kısmını da ETH satın almak için kullandığı öğrenildi.

Mogo elinde, yaklaşık 1 milyon dolar değerinde 18 BTC tutuyor. Kanadalı şirket ayrıca, başka bir kripto varlık şirketi olan Coinsquare’in de %20 hissesini elinde bulunduruyor.

 

Vancouver fintech Mogo acquires Carta Worldwide in $24m deal - Technology |  Business in Vancouver
Mogo CEO’su Greg Feller

Mogo’nun kurucu CEO’su Greg Feller, Ethereum satın almaya yönelik son hamlenin, blockchain potansiyeline olan uzun vadeli inancını yansıttığını ifade etti.

 

Ether’e yapılan bu ilk yatırım, daha önceki Bitcoin yatırımlarımızı tamamlıyor ve blockchain teknolojisinin uzun vadeli potansiyeline olan inancımızı ve yeni nesil finansal teknoloji platformunun temel bir bileşeni olarak konumunu yansıtıyor.

 

Canlı ETH fiyatı: $ 1,610.88

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

İlgili: Ethereum haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: