okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
2.41%
Bitcoin
66.808,98 USDT
eth
ETH
4.81%
Ethereum
3.086,30 USDT
bch
BCH
4.58%
Bitcoin Cash
465,16 USDT
xrp
XRP
1.69%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
1.1%
Litecoin
83,34 USDT
bnb
BNB
1.85%
Binance Coin
579,70 USDT
sol
SOL
5.73%
Solana
168,50 USDT
avax
AVAX
5.8%
Avalanche
36,46 USDT
ada
ADA
4.81%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
2.48%
Poladot
7,20 USDT
doge
DOGE
3.21%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.51%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum Flippen kulvarında koşuyor , inanılmaz ama gerçek !

Ethereum
ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum Flippen olabilecek mi?   Mevcut değeriyle JPMorgan Chase’in değerine çok yaklaşan Ethereum eski sözlerini Jamie Dimon’a yedirdi…

 

Ethereum Flippen olma yolunda JPMorgan Chase’i sollayacak

 

Ethereum şimdi JPMorgan Chase’in değerinin yaklaşık %80’i değerinde

 

  • Ethereum sadece bir banka değil, ancak DeFi aracılığıyla getiri elde etmek için bir araç olarak faydası piyasa tarafından yeni fark edilen market gibi.

 

  • Kurumsal yatırımcılar DeFi’ye ilgi gösterdi ve bu da ethe’nin değerini artırdı.

 

DeFi devriminin arkasındaki dijital petrol olan Ethereum protokolünün, kötü şöhretli kripto tahmincisi  Jamie Dimon tarafından yönetilen banka olan JPMorgan Chase’den daha değerli olduğu bir gün olabilir.

CompaniesMarketCap’e göre, Ethereum yaklaşık 391,5 milyar dolar veya JPMorgan Chase’in 479,36 milyar dolarının yaklaşık %80’i değerinde.

Ethereum’un JPMorgan’ı geçiş  ilerlemesi: %81

 

CoinGecko’ya göre, geçen yıl Ethereum yaklaşık %720 oranında değer kazandı ve ether fiyatı şu anda 3.200 dolar civarında seyrediyor. Bunun nedeni, DeFi projelerinde kilitlenen toplam değerin 80 milyar doları aşması ve DeFi Pulse’a göre şu anda yaklaşık 83,8 milyar dolar olması.

 

“Çok zincirli geleceğin” bir parçasını oluşturan tüccarlar tarafından kullanılan iki yeni zincir olan Solana ve Polkadot’un piyasa değerini eklerseniz, bu üçünün birleşimi zaten JPMorgan Chase’in değerini aşacaktır.

 

DeFi’nin getiri sağlama konusundaki güçlü yeteneği göz önüne alındığında, risk sermayesi eylemin bir parçası olmaya heveslidir. Blockworks’ün bu ayın başlarında bildirdiği gibi, 2021’in ilk yarısında kripto projelerine 17 milyar dolarlık sermaye dağıtıldı ve çoğunluğu Ethereum üzerinde yürütülen DeFi ve NFT projelerine gitti.

 

Bir zamanlar JPMorgan Chase’den Jamie Dimon, Bitcoin’i dolandırıcılık olarak adlandırıp, yakalanan herhangi bir tüccarı kovmakla tehdit ederken, banka o zamandan beri sessizce kripto konusunda yüz yüze geldi. Ağustos ayının başlarında banka, müşterilerine Grayscale’in Grayscale Bitcoin Trust ve Grayscale Ethereum Trust gibi çeşitli dijital varlık fonlarına erişim sağlamaya başladı.

 

Son zamanlarda, JPMorgan Chase’in araştırma ekibi, Ethereum’un hisse ispatına yükseltmesinin, bir bahis endüstrisinin yaratılması yoluyla 2025 yılına kadar 40 milyar dolarlık bir değerin kilidini açacağını savunan bir rapor yayınladı.

 

JPMorgan Chase’in hissesi, Pazartesi işlem gününü yıllık %27 artışla 160$’dan kapattı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.