İşte Ethereum fiyatında yükseliş sinyalleri veren “O” metrikler!

İşte Ethereum fiyatında yükseliş sinyaller veren
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto analiz firması, ETH fiyatında yakın vadeli büyük bir yükselişe işaret eden bazı metrikleri paylaştı.

Ethereum fiyatında yükseliş işaretleri!

Ünlü bir kripto analiz firması, ETH fiyatının son zamanlarda yatay hareket etmesine rağmen, Ethereum (ETH) ağındaki adres etkinliğinin arttığını söylüyor.

İşte Ethereum fiyatında yükseliş sinyaller veren "O" metrikler!

Blockchain ve kripto para analiz platformu Santiment, paylaştığı yeni bir tweette, ETH’nin toplam günlük aktif adres sayısının çarşamba günü 592.000’e ulaştığını ve bu rakamın, 18 Mart’tan bu yana kaydedilen en yüksek rakam olduğunu belirtiyor.

“Ethereum ağındaki adres etkinliğinde, bu hafta gerçekten büyük bir artış görüldü. Çarşamba günü 592 bin adres ile birlikte, bir aydan uzun bir süre içinde en yüksek benzersiz etkileşim sayısına ulaşıldı.”

Adres faaliyetlerdeki bu tarz artışlar, genellikle cüzdan sahipleri fonlarıyla işlem yapmaya veya manipülasyon yapmaya hazırlandıklarında gözlemlenir.

Aynı zamanda, tokenin piyasadaki fiyat hareketine göre, aktif adres faaliyetlerindeki artışın ardından güçlü satış baskısı da gelebilir. Ancak Ethereum için sosyal metriklerin yanı sıra diğer on chain metrikler de incelendiğinde, böyle olumsuz bir durumdan ziyade; bu veriler, varlığın fiyatını yükseltecek önemli bir akümülasyon evresine işaret ediyor.


Şöyle ki; analiz firmasına göre, bu hafta Ethereum için sosyal medya duyarlılığı da son iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu arada bir başka popüler blockchain veri analiz platformu IntoTheBlock’un araştırma başkanı Lucas Outumuro, paylaştığı yeni bir raporda, ETH’nin geçen hafta borsalardan yaklaşık 800 milyon dolar değerinde net çıkış gördüğünü söyledi.

İşte Ethereum fiyatında yükseliş sinyaller veren "O" metrikler!

Analiz platformuna göre bu metrik, yedi günlük bir süre boyunca net çıkışlardan net girişlerin çıkarılmasıyla hesaplanıyor.

Sonuç olarak; Outumuro’ya göre de borsa çıkışları ciddi bir akümülasyon, yani birikim aşamasına işaret ediyor.

(ETH, perşembe günü haftalık bazda 3.167.64$ ile en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, kayda değer bir düşüş yaşadı. Yazımızı yayına hazırladığımız sırada ise, 2.960.14$’dan işlem görüyor. En büyük akıllı sözleşme platformunun yerel tokeni, geçen hafta %2.8 ve son 30 günde %2.3 düştü.)

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte Ethereum fiyatında yükseliş sinyalleri veren “O” metrikler!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.