Ethereum fiyatı, yeni bir ATH öncesi mola verebilir!

dev yatırım fonu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum fiyatı ne yöne doğru gidecek? Kripto para piyasasında Bitcoin kadar ilgi çeken Ethereum’un şu sıralar ne yapacağı merak konusu. Yukarı gidişe devam mı edecek aşağı mı çevirecek yönünü? Bakalım teknik analizler ne diyor?


Ethereum fiyatı yolculuğu

  • Ethereum fiyatı, yükselen bir paralel kanalın orta çizgisi çevresinde bir dirençle karşılaştı
  • Momentum Reversal Indicator (MRI), bu yaşanan geri çekilmenin devam ediyor olabileceğini ortaya koyuyor.
  • Bununla birlikte, zincir üstü ölçümler hala güçlü ve % 25 artışla 2.657 dolara yükseliyor.                                        Ethereum fiyatı, yükselen bir paralel kanaldan geçerken bir ol ya da öl anıyla karşı karşıya kalmış durumda.                                                           İlgili: Ethereum teknik analiz, 30 Mart : ETH direnç hattını kırmada zorlanıyor

Ethereum fiyatı yol ayrımında

Günlük grafikte, Ethereum fiyatı 12 Ocak’tan beri daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler oluşturuyor. Böyle bir fiyat hareketi, trend çizgileri kullanılarak salınım noktaları birleştirilince yükselen bir paralel kanalın oluştuğunu gösteriyor.

Formasyon düşüş eğilimi gösterirken, akıllı sözleşme platformunun bu boğa koşusu yukarı doğru eğimli kanalda yer alıyor gibi.Yazımızı hazırlarken Ethereum fiyatı 2074 dolardan işlem görüyor. Eğer Direnç noktası 2120 doların üzerinde kapanırsa bu durum çok belirleyici olacak. O zaman Ethereum fiyatını 2.657 dolarda% 141.4 Fibonacci uzatma seviyesine doğru% 25 artırabilir. Senaryo şüphesiz pozitif bir görünüme sahip olsa da, alıcıların arz engelini% 127.2 Fibonacci uzatma seviyesine denk gelen 2.446 dolardan kesmesi gerekecek.

ethereum fiyatı Ethereum fiyatı, yeni bir ATH öncesi mola verebilir!

Bu hareketi bir fiyat keşif aşamasına desteklemek ve potansiyel olarak yeni yüksekler oluşturmak, günlük aktif mevduat ölçüsü demektir. Ethereum Şubat ortasında 2.000 dolar seviyesini aştığında, bu metrik 34.000 veya 35.000 ETH’ye yükselmişti ama arkasından büyük oranlı bir gerileme yaşandı.

Geçen sefer olan bu oranların aksine, bu sayı şimdi nispeten düşük olan 27.000 ETH civarında seyrediyor. Dolayısıyla, yatırımcıların 2.000 dolarlık psikolojik seviyenin devam etmesinden umutlarını kesmemeleri gerek..

Yatırımcıların yukarı yönlü pozitif piyasa hissini daha da destekleyen, borsalarda görülen düşük para girişi. Bu davranış, piyasa katılımcılarının ETH’nin geleceğinden emin olduğunu gösteriyor.

ethereum fiyatı Ethereum fiyatı, yeni bir ATH öncesi mola verebilir!

Toplam arzının yüzdesi olarak borsalardaki Ethereum arzı, en son Aralık 2018’in sonlarında görülen bir seviye olan% 19.83’e ulaştı. Toplamda, bu metrik geçen yıl% 26 düşmüştü. Bu görünüm yatırımcıların ETH’nin piyasa değerinin yakın gelecekte daha da artmasını beklediklerini gösteriyor.

 

ethereum fiyatı Ethereum fiyatı, yeni bir ATH öncesi mola verebilir!

Son olarak, 1.000.000 ila 10.000.000 ETH’ye sahip balina sayısı% 11 artarak bu kategoride yeni bir pozitik katkıyı da gösteriyor. Dahası, bu yatırımcıların hisseleri Ethereum fiyat hareketlerini doğrudan etkiliyor Bu nedenle, son yükseliş bir boğa piyasası ortaya koyuyor.

 

ethereum fiyatı Ethereum fiyatı, yeni bir ATH öncesi mola verebilir!

Zincir üzerindeki metrikler boğa pozisyonu resmi çizerken Momentum Tersine Çevirme Göstergesi (MRI) günlük grafikte kırmızı bir mum çubuğu şeklinde bir ters çevirme işareti gösterdi. Bu görünüm, bire dört mum çubuğu düzeltmesine işaret edebilir.

Bu sinyali güçlü kılan şey, Ethereum’un aşırı genişletilmiş boğa rallisi için ” C uzantısı ” dır. Ethereum’un piyasa değeri, sırasıyla 10 ve 13 Mart’ta B ve A uzantılarının parlamasından sonra% 19 düşüş gördü. Dolayısıyla, benzer bir şey olursa, ETH’nin başı derde girebilir.

Düzeltme durumunda, Ethereum fiyatının 2.040 dolardan acil talep engelini aşması beklenebilir. Bunun ardından, ETH yükselen paralel kanalın 1.721 dolarlık düşük trend çizgisini yeniden test etmek için% 15 kayabilir. İlginç bir şekilde, bu destek% 78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesi ile örtüşüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum fiyatı, yeni bir ATH öncesi mola verebilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.