1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Ethereum fiyat grafiğinde yükseliş işaretleri!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ethereum fiyat grafiğinde yükseliş işaretleri!

Ethereum fiyat grafiğinde yükseliş işaretleri!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum fiyat grafiğinde yükseliş işaretleri artıyor! En büyük altcoin kritik direnç bölgesini test etmeye hazırlanıyor. Ancak bu metriğe göre, Ethereum’u çok kritik bir dönem bekliyor!

Ethereum fiyat grafiğinde trend dönüş sinyali!

Ethereum, bir kez daha kritik bir seviye olan 2 bin dolarlık destek bölgesini geri almaya çalışıyor. Şu anda 2,015 dolardan işlem gören kripto para, aşağıdaki günlük ETHUSDT grafiğinde de görüldüğü gibi 200 günlük hareketli ortalamanın (yeşil) üzerinde duruyor.

Ethereum fiyat grafiğinde yükseliş işaretleri!

Ethereum 2.300 doları yeniden test edebilir!

Grafikteki günlük işlem hacmi ve günlük MACD histogramlarında gösterilen satışlardaki azalmadan da anlaşıldığı üzere, yatırımcılar yeniden alım yapmaya başladı. Ayrıca, yine MACD göstergesi ile birlikte, RSI ve MFI, temmuz ayına yaklaşırken, Ethereum’da yeni bir yükselişe kapı açacak olan bir trend dönüş sinyali veriyor.

Ethereum yükselmeye devam ederse, işte bu seviyelerde dirençlerle karşılaşacak:

  • 2.050$
  • 2,130$
  • 2.200$
  • 2.270$
  • 2.340$
  • 2.400$
  • 2500$ – 100 günlük hareketli ortalama (grafikte sarı renkle gösterilen bölge)

Ethereum 2.3 – 2.4K aralığını test edebilir, ardından daha düşük seviyeleri görebilir!

Crypterium ekibi Ethereum analizinde, kısa vadede ETH’nin 2.300 ila 2.400 dolarlık fiyat aralığına geri döneceğini öngörüyor.

Bununla birlikte, analistler Ethereum için henüz tehlikenin sona ermediği ve önümüzdeki haftalarda 1.200 ila 1.400 dolar aralığına doğru yeni bir düşüşün muhtemel olduğu konusunda uyarıda bulunuyor.

Ethereum’a yönelik talep düşük!

Ethereum ile ilgili belirsizlik, yatırımcı duyarlılığının Haziran 2018’den bu yana en düşük seviyede olduğuna dikkat çeken Santiment ekibi tarafından da gözlemlendi. 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1407999475973603328

“Twitter’da Ethereum’a yönelik algı, Haziran 2018’den bu yana görülmeyen sevieyelere düştü. Korku, kripto piyasalarını tam anlamıyla ele geçirdi ve hakimiyeti artarken, Bitcoin’in ‘güvenli liman’ olarak görülmesi, altcoinler için aslında iyi bir şey.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: